Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van baratom de van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baratom de van egy fiu aki felkeltette az erdeklodesem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

3 honapja vagyunk egyutt de még le sem fekudtunk, en egyaltalan nem bizok benne. Nem halad a kapcsolat viszont nem tudtam eddig elengedni. Nem volt még kapcsolatom rajta kivul. De erzem hogy ez igy nem jo.

Es nem is vagyunk el, mindig csak en beszelek, en tartom a hatamon az egesz kapcsolatot de o se szakit..

Most megismertem valakit veletlenul par napja aki tobbet erdeklodott irantam par nap alatt mint a baratom 3 honap alatt. Vicces es jo vele beszelgetni, kivancsi vagyok ra de tudom hogy ez nem helyes.

Vele erzem magam igazan jol, a baratommal nem..es biztonsagban erzem magam vele, a baratommal ez sincs igy. Semmit nem beszelunk meg, nem tud rolam semmit, es en sem rola mert semmit nem mond el magarol, eli az eletet nelkulem, nem foglalozik velem. Heti 1x talalkozunk es ennyi. Ez nem kapcsolat megis fajna ha nem lenne nekem.

Es nem tudom mit csinaljak mert a masik fiura nagyon kivancsi vagyok.

A baratom még csak annyit sem tesz ertem, hogy ha tudja hogy keson erek haza megkerdezze haza ertem e..a masik fiun meg erzem hogy kivancsi ram a nyugodtsag arad belole es jo hatassal van ram.

A baratom miatt csak allandoan stresszelek es rosszul vagyok miota ismerem.


ma 12:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Es a baratom olyanokat csinal hogy eltunik 2 napra. Hiaba hivom, irok neki nem reagal. Szoval o sem artatlan, nem vedeni akarom magam de igy van. Nem tudtam volna ezt tenni vele, ha tisztelne becsulne engem.
ma 12:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1x élsz anyóca, és hamar elmúlik az élet.

A jelenlegi párod majd rájön, kicsit többet kell fektetni egy kapcsolatba.

Ez nem úgy megy, hogy csak az egyik pedálozik őrült módon.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2. Semmit nem fektet a kapcsolatunkba. Egesz nap nem ir vissza sem, az se erdekelne ha valami bajom lenne.

A masik fiunal ez nem igy van

ma 12:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg o illik a szemelyisegemhez sajnos a batatom nem. De ezt ameddig nem volt ez a fiu, nem tudtam..
ma 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani. 3 hónapja vagytok együtt és más tetszik nem 3 éve. Minek lennétek együtt?
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A srácot a barátodnak sem nevezném és kapcsolatnak sem. Azt írtad, a barátod miatt csak stresszelsz és rosszul érzed magad. Jobb lenne lezárni azt a kapcsolatot. Semmi jót nem ad neked. Szerintem te is tudod, mit kell tenned.
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit erőlteted ezt a semmit?

Hagyd ott aztán hadd udvaroljon a másik fiú.

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha napokra eltűnik és a telefont sem veszi fel neked, akkor ez a kapcsolat inkább csak a te fejedben létezik vele szerintem. Így nagyon szakításról sem lehet beszélni, ne vedd fel neki te se aztán majd csak észreveszi hogy ennek az akárminek vége van. Az új pasival meg ha jól érzed magad, akkor hajrá, találkozz vele aztán majd meglátod hogy alakul.
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem csak az en fejemben, mi egyutt vagyunk. Csak nem tudom minek.
ma 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Semminek. Szépen szakíts.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!