Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedunk de 2 eve csokolozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedunk de 2 eve csokoloztam az unokatesojaval, elmondjam neki en vagy varjam hogy majd kideruljon?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz erzes mert minden teren akarom ot, de van egy kis baj..

2 evvel ezelott sajnos ismkerkedtem az unokatesojaval es csokoloztam vele, 1x talalkoztunk de vagy 2 honapig beszeltunk. Vele nem voltam el, csak nagyon maganyos voltam es naiv.

Nem tudom elmondjam e neki ezt, vagy varjam meg amig kiderul.

Felek elmondani mert nagyon joban vannak es felek hogy emiatt nem akar majd engem. Nem tudom emiatt valtozhat e benne valami.

És még azt is hozzatennem, hogy mi romak vagyunk. Tudja rolam hogy nem volt még kapcsolatom, es orult neki hogy ugymond tiszta vagyok, nem tudom mit szolna mindenhez ha megtudna.


ma 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Amugy nagyon ertelmes, megerto velem. Lehet ha oszinten beszelnek vele es elmondanam hogy maganyos voltam stb, elfogadna igy is.

Es ugye akkor még nem ismertem mindenkinek van multja. Az unokatesoja is ertelmes fiu volt de akkor is kinos lenne pl egy helyen lenni harmunknak.

Nagyon felek.

ma 11:05
 2/5 anonim válasza:
Ha nem mondod el neki, de más pl. az unokateso megteszi azért fog kidobni, hogy titkot őriztél, nem fog benned megbízni. Tehát tessék elmondani neki, hogy történt csók vele, de annyi történt mert nem tetszett neked annyira mint kellett volna. Azt meg jó lenne elfelejteni, hogy szűznek kéne maradni miközben a drága párod világba szexelt előtted más lányokkal. Nem a 13.szazadban élünk...
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem varta el hogy szuz legyek csak orult neki.

Ha en mondom el neki van esely ra hogy ugyanugy kivancsi lesz ram?

Az a gond hogy par napja beszelunk, de en talalkozni sem merek vele emiatt pedig nagyon akarunk mindketten. Es folyamatosan stresszbe vagyok ettol a titoktol.

ma 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, ez előtte volt, nincs úgy jelentősége. De ha mástól tudja meg, azt fogja gondolni szándékosan eltitkoltad valamiért.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem jártok és ennyire véged van egy idegen miatt? Egyáltalán mi köze van ahhoz, hogy te még szűz vagy, vagy az unokatesohoz ha nem jártok? Ha azért nem akar veled ismerkedni mert te csókolóztál a másikkal akkor nem is érdekled igazából! A múltadhoz igazság szerint semmi köze ha egyáltalán nem alkottok egy párt. Szépen verd ki a fejedből, hogy tartozol neki. Majd ha ő elmondja, hogy ezzel azzal lefekudt akkor te is elmondhatod, de csak párkapcsolatban! Atyám tiszta gáz ez a szüzesség dolog, semmi köze hozzá mint már írtam!
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!