Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mikor mondjátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mikor mondjátok azt, hogy ez a férfi a tenyerén hordoz titeket?

Figyelt kérdés
Miket tesz meg amitől így érzitek (vagy éreznétek) magatokat?
tegnapelőtt 20:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeret, érdeklem, mint embert, és állandóan a kedvemben akar járni. Ezek az apró, hétköznapi dolgok, amikkel azt fejezi ki, hogy gondol rám.
tegnapelőtt 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
Meglepetésekkel halmoz el!!
tegnapelőtt 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%
Pénztárca
tegnapelőtt 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
Amikor nem azt gondolom, hogy miért nem HufnágerPistit választottam. Az már boldogság a javából
tegnap 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha eltartja a nőt, és mindent megvesz neki, amit a nő követel. Legalábbis az őszinte válasz ez lenne.
tegnap 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%

Még mindig nem válaszolt senki a kérdésemre.

Én mint férfi, mit kapok ezekért cserébe. Mert nekem az a tapasztalatom, hogy még egy büdös p....t is csak néhanapján.

tegnap 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: nekem a meglepetésekben nyilvánul meg, ha egy férfi szeret, törődik velem. Mit kap cserébe tőlem? Ugyanazt, csak olyan meglepetések formájában amit ő igényel. Míg én egy pár magas sarkút, parfümöt, addig lehet ő egy hármas szexet, vagy azt hogy mindig rend és tisztaság legyen otthon anélkül hogy ő segítene, vagy hogy mindig legyen meleg étele mikor hazaér, vagy hogy mindig legyen a hűtőben a kedvenc söre. Jobb esetben megosztják egymással ki minek örül.
tegnap 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

16

Mivel nem ez volt a kerdezo kerdese, ezert nem erre valaszoltunk.

Te nyilvan semmit, de az en parom ugyanazt, amit leirtam: tiszteletet, szeretetet, apro meglepeteseket, bizalmat, ugyanugy tamaszkodhat ram, gondoskodom rola.

tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

16#

Szeretetet, megbecsülést, tiszteletet, felnézek rá, támogatom minden döntésében, ha hibázik akkor is mellette állok, amikor lecsúsztunk a mélybe akkor is mellette voltam. Jaaa és ő nem büdös pu..t kap😁

tegnap 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

16, nem kapsz semmit, mert neked kell olyan embert választanod, aki azt adja, ami neked kell.


Mert ezeket az ember nem eljátssza, hanem a személyiségének a része. Azzal, hogy mit kapsz, azt mondod, a pasi ezt eljátssza, nála ez felvett szerep. De vannak olyan férfiak, akiknek ez belső indíttatás. Na őket kell keresni.


Ha meg büdös az a p, akkor ne csodálkozz, ha nem kapsz semmit.

tegnap 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!