Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Egyedül (mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Egyedül (mert a társkeresés nem működik), vagy egy közepes kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Persze egy közepes kapcsolat (jó és rossz dolgok is vannak) sokaknak már rossznak számít (felig üres a pohár), valakinek pedig jónak (felig tele a pohár).
ma 08:27
 1/7 anonim válasza:
100%

Mivel nem egyformák az emberek, sokaknak jók bizonyos helyzetek, amin más vérig sértődik, és harcol ellene tűzzel vassal.

Valaki csak akkor hajlandó feladni a függetlenségét, amikor a párja a csicskája, szponzora.

Persze ezt szépen megfogalmazva a külvilág felé: aki a tenyerén hordozza..

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akiknek nem a kapcsolat minősége a fontos, hanem csak a látszat, tehát például, hogy a rokonoknak, ismerősöknek, facebooknak legyen kit "felmutatni", nekik erre jó a közepes is.
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés azért nem megválaszolható pontosan, mert mindenkinek más az igénye egy kapcsolatban. Ami nekem lehet elég, más kevésnek ítéli meg. De hogy válaszoljak, inkább egyedül!
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan kapcsolat nincs, ahol csak jó dolgok vannak.

Nálam a közepes kapcsolat ott kezdődik, hogy sok mindent kell tolerálnom ahhoz képest, mintha egyedül élnék. Pl. ha egy nővel ritkán tudunk kettesben lenni, mert 2-3 gyereket nevel, vagy kevés a közös témánk, de legalább hetente igényli a szexet. Nincs szerelem, csak vonzódás, de elvagyunk a langyosban, segítjük egymás életét.

Szerintem 40 éves korig érdemes törekedni a jó kapcsolatra, utána már jó a közepes is, vagy az egyedüllét.

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy "közepes kapcsolat"? Én csak félig szeretlek, mert pl a macskámat/kutyámat jobban szeretem, mint téged.

Vagy inkább csak jó és rossz kapcsolat létezik?

"A szeretetet nem lehet méricskélni. Vagy van, vagy nincs."

ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: A szeretet nem egyenlő a szerelemmel. Egy kor fölött már nem jön úgy a szerelem, mint 20-30 évesen. Olyankor néha már az is jó, hogy ha valakivel csak úgy elvagy, és néha este hozzábújsz.

Egy jó kapcsolat pedig szerelemből jön.

ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Méricskélés szempontjából egy és ugyan az a kettő. Szerintem. Vagy van szerelem, vagy nincs.

Fiatalon sokszor csak úgy vaktában jön a szerelem. (Nekem volt ilyenem még 35 évesen is.) Hogy milyen lesz később egy kapcsolat, ami fiatalon, kölcsönös, de vaktában (vakon) jött szerelemből indult? Ez annyira romantikus, hogy már jobb bele se gondolni. A hosszú évek, évtizedek hatásai sajnos kiszámíthatatlanok, mert együtt kellene hozzá változni, fejlődni, úton lenni, hogy tartós lehessen a fiatalkori fellángolás.

Lehet, hogy azért ennyi a boldogtalan ember is, mert lecövekelnek a biztos, de langymeleg kapcsolataikban. Túl sok a buktató: betegségek, libidó, gyerek kérdése, stb-stb.

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!