Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok örülnétek hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok örülnétek hogyha a párotok a karjára tetoválná a neveteket?

Figyelt kérdés
tegnap 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Alapvetően az nem zavarna, ha szeretne egy kisebb és ízlésesebb tetoválást, ami nekem és a kapcsolatunknak állít emléket (nyilván azért ne , de az ilyen neves tetoválásokat mindig is nevetségesnek tartottam. Aztán ha szakít a pár, akkor úgy ismerkedne, hogy ott van rajta egy másik nő neve? Nem tudom, nekem legalábbis fura lenne.

A párommal van egyébként közös tetoválásunk; az alábbi festmény van mindkettőnk oldalán feketén: [link] Ha szakítunk, akkor se bánná meg egyikünk se ezt a tetkót, mert egymástól függetlenül is több közös szenvedélyünknek (irodalom és festészet) jelképezi, de azért mégis csak ott van az is, hogy ez kettőnké.

25/N

tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Dikkmooooo
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Aztán ha szakít a pár, akkor úgy ismerkedne, hogy ott van rajta egy másik nő neve?"



Mondjuk egy házasságnak úgy mész neki hogy nem fogtok elválni nem ?


Amúgy vagy keres egy ugyanolyan nevű nőt vagy hasonlót és átírja a tetoválást, hallottam ilyet

tegnap 22:59
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

#13

"Mondjuk egy házasságnak úgy mész neki hogy nem fogtok elválni nem ?"

Nyilván így indulsz neki, de sose tudhatod, hogy mit hoz az élet.


"Amúgy vagy keres egy ugyanolyan nevű nőt vagy hasonlót és átírja a tetoválást, hallottam ilyet"

Az elsővel az a baj, hogy hihetetlen módon leszűkítené a potenciális partnerek számát, míg a második esetben át lehet írni a tetoválást, vagy akár el is távolítani, de az megint plusz pénz és nem biztos, hogy ízlésesen át lehet írni a tetkót, illetve az eltávolítás elég fájdalmas procedúra.

25/N (#11)

tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13%
Több sztár is tetováltatott és amikor szakítottak akkor korigáltatta. Én nem látok benne semmi rosszat ha ő akarja. Ő dolga lesz, hogy szakítás után mit kezd vele, nem az én problémám. Neutrális a hozzáállásom hozzá. Se nem ad pluszt, se nem negatívum számomra.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az egész tetoválósdi egy fullra futtatott biznisz ágazat lett. A valódi okáról mélyen hallgatnak. A sztárokkal kezdték, ha nekik menő, akkor a proliknak naná. Pedig a tetoválás nem játék, nem egy jópofa hóbort. De hát na.
tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!