Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napjaknkban hogyan ítélik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjaknkban hogyan ítélik meg a nők, ha egy férfi festi magát?

Figyelt kérdés

A sminkelést bár női szokásként tartják számon, azonban sehol sincs ez kőbe vésve. Sőt: az ősi Egyiptomban a Fáraók is festették magukat, tehát tulajdonképpen egy férfi is megteheti azt, hogy szemceruzát használ, ha jónak látja. Rock zenészeknél egyébként a mai napig elfogadottabb a dolog.

Ám, mostanában eléggé feresősödött az LMBTQ, így most már az jöhet le ebből egy nőnek, hogy ha egy pasi festi magát, akkor esetleg transznemű lehet.


Tehát, napjainkban hogy is van ez?

Ha egy pasi festi magát, nem hiszik el róla a nők, hogy heteroszexuális?


Egyébként fiatal, huszonéves-harmincas pasikra gondoltam a kérdésben.


ma 08:20
 1/10 A kérdező kommentje:
*Napjainkban
ma 08:20
 2/10 A kérdező kommentje:
*felerősödött
ma 08:21
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Attol függ milyen erősen. Pl nekem sok lenne a szemceruza. De egy kis alapozó hogy elfedje a hibáit talán beleférne.
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Kb. erre a szintre gondoltam:


[link]

ma 08:27
 5/10 A kérdező kommentje:

Másik példa, ami light-osabb:


[link]

ma 08:31
 6/10 Zowie ***** válasza:
100%
Netán fáraó vagy rocksztár vagy? :) Amúgy szerintem b*zis. De ez csak az én véleményem.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A példa amit hoztál egy stílus irányzat :D ne keverjük már a női sminkeléssel
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hogy a nok de a ferfiak sem.. az ilyennek 2 fulest adnak.
ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván a linkelt férfiak színpadi sminket viselnek. Oda teljesen rendben van. Akár rocksztár, akár színész vagy más előadóművész.
ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nevetséges.
ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!