Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a hülye? (lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy eléggé bele vagyok zúgva egy csávóba, aki 17 éves. (ő ezt nem tudja :D) És én is bejövök neki, ezt mondta ő is, meg rajta kívül még páran. És mondta, hogy szeretne többet barátságnál.(én erre nem mondtam semmit) Utána szóbajött, hogy ő elvárná, hogyha tegyük fel járnánk, akkor a kapcsolatban legyen szex is. Én mondtam neki, hogy inkább maradjunk barátok, mert én erre még nem vagyok felkészülve.(Ő, azóta is győzköd..)

A lényeg az, hogy a barátnőim, meg az ő haverjai is mondják, hogy feküdjek le vele, mert hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ő engem akar, mikor rengeteg csaj odavan érte. Meg, hogy ő már tapasztalt(elég sok csajt fektetett már meg.), és biztosan odafigyelne rám, mert szeret(állítólag), és csak azt csinálná ami nekem jó.

De én mondtam, hogy nem vagyok felkészülve rá, meg ha ő alapból úgy indít, hogy legyen szex is, akkor minek jöjjek vele össze, ha tudja, hogy nem vagyok felkészülve rá?!

Erre ők mondták a haverjai, és a barátnőim is, hogy akkor jó hülye vagyok, mert a szüzesség csak ilyen formaság, és ha lefeküdnék vele, tuti hatalmas élményben lenne részem.


Szerintetek és én gondolkodom rosszul, én vagyok a hülye?


14/L


2010. nov. 3. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak meg akar dugni. Én nem mennék bele, de te tudod...
2010. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolod,emiatt ne feküdj le vele.

Amugyis azt írod,csak tetszik,valószinűleg nem vagy szerelmes belé.

Szép,hogy a barátnőid ugy gondolják a szüzesség csak formaság,valószinűleg ezért nem fogják soha megtudni milyen hihetetlenül jó valakivel szerelemből szexelni,nem csak azért,mert Ő a legmenőbb a környéken.

Ha annyira komolyan érdekelnéd,nem mondaná el ország világnak,hogy mire készül...

Egyébként még együtt se vagytok,de már erre hajt.

Soha nem kéne ilyen pasi,de amelyik csaj olyan hülye,hogy hagyja magát az megérdemli

2010. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne hallgass a barátaidra....ha nem akarsz vele lefeküdni ne tedd meg azért mert azt mondják hogy jó lenne....szerintem nem vagy hülye....hagy tudjad már te hogy mit akarsz ne a barátaid....(szerintem)
2010. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor lennél "hülye", ha akaratod ellenére feküdnél le bárkivel is! Amíg nem akarod 100%-osan, ne tedd meg!!!!
2010. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen tipikus énvagyokafaszagyerekgyökér aki eldicsekedik mindenkinek, hogy ő mennyi csajt rakott már meg.Ez csak lyukra megy, és te is csak egy strigula lennél a naplójába(szerintem).
2010. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Háát.. úgy érzem, szerelmes vagyok belé.

Amúgy nem kürtölte szét, hogy mit akar csinálni, csak mikor egyszer beszélgettünk, nem vettük észre hogy hallgatóznak a haverjai. És így tudták meg.

2010. nov. 3. 18:04
 7/11 A kérdező kommentje:

18:02

Igazad lehet, bár nekem nem ő mondta, hogy hány csajjal volt már együtt, hanem a tesója. Én meg megkérdeztem tőle hogy igaz-e, és mondtam, hogy őszintén válaszoljon. És mondta, hogy nem büszke rá, de tény, hogy jópár csajjal feküdt már le, de ezt állítólag már letagadná.

2010. nov. 3. 18:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba lennél te a hülye?! 14 éves vagy, ilyenkor egyáltalán nem kéne elvesztened a szüzességed, nemhogy egy olyan pasival, aki 3 évvel idősebb nálad és ráadásul csak a szexre hajt. Kihasználja azt, hogy szerelmes vagy belé, hogy meghúzhasson, aztán nem is foglalkozna veled. Hagyd a fenébe és legyen eszed, ne hallgass a többiekre! Főleg úgy, hogy te is tudod, hogy nem vagy még felkészülve rá.
2010. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

leírtad h "...Meg, hogy ő már tapasztalt(elég sok csajt fektetett már meg.)," gondolom ezeket a csajokat mind elhagyta egy nagy k*rás után..téged is ugyanígy lerázna,nem menj bele,ne legél olyan k*rva mint a barátnőid(bocs de a barátnőid se lehetnek ilyen hülyék h rábeszéljenek)

14/L

2010. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát, azokkal a csajokkal alapból csak egy egyéjszakás kalanja volt(a csajok csodálom, hogy belementek :|)

Amúgy, mint már mondtam nem fogok vele lefeküdni, mert még bőven ráérek ezzel.

2010. nov. 3. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!