Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan exed akivel szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exed akivel szívesen együtt lennél?

Figyelt kérdés
Esetleg annyira szeretted hogy kibékülnél vele abban az esetben ha az a gond amiért szakítottatok megoldódna.
ma 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyikkel se jönnék össze újra.

De szívesen sexelnék mindegyikkel

ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ilyen. N
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyetlen egy!
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Jó kérdés... Őszintén egyikben se hinnék, hogy akkorát változtak volna, nem hiába lett vége. Talán az egyikkel lennék újra együtt, ha szeretne engem.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

most kapcsolatban élek!, de van egy exem akit szeretem és a szex is fantasztikus volt vele de ő párkapcsolatra egyszerűen alkalmatlan, legalább is velem


22L

ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a gond szinte az egész személyisége volt, a humorérzékét leszámítva, szóval gyakorlatilag egy teljesen másik embernek kellene lennie, hogy újra összejöjjek vele. :D Az előtti exemet meg inkább hagyjuk, fiatal voltam, stb.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kizart
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!