Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy csak barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már augusztus vége óta beszélgetek, már találkoztunk háromszor élőben is. Nagyon jól kijövünk, vicces és kedves, és először azt hittem hogy tényleg a barátom lesz (mármint boyfriend barát), de amikor utoljára találkoztunk akkor megcsókolt, én is őt, de egyszerűen olyan fura volt. Semmit nem éreztem, csak az ürességet. Nagyon szeretek vele lenni, de szerintem csak barátilag. Ez még változhat? Vagy már csakis így fogok rá tekinteni? Ez az első alkalom amikor idáig is eljutottam :D


És ha csak barátnak tekintem, akkor ezt hogy közöljem vele?



ma 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Legyél real. Csókold meg te. És ha nem érzed a szikràt mondd meg neki és kérdezd meg ő mit érez. Egy ilyen beszélgetés tisztàzza a dolgot anélkül, hogy azt kéne mondanod legyünk baràtok. És ez egy valódi éles beszélgetés ami alapja lehet egy valódi baràtsàgnak is akàr. Az, hogy beszéltek nagyon mélyen arról hogy mi van.
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csok kozben azt kell erreni,h kivanod.
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha biztos van ebben akkor egyenesen el kell neki mondani.


De szinte biztos vagyok benne hogy a barátod nem lesz...

ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!