Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teljesen elfogadott, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teljesen elfogadott, ha egy 50+ os férfinek huszon éves barátnője van, de ha nekem udvarolni kezd egy tőlem 14 évvel fiatalabb srác, akkor azonnal pálcát törnek a fejem felett?

Figyelt kérdés
39 leszek egyébként, ő 25
szept. 15. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Miért foglalkozol velük?

Legyetek boldogok együtt ez a fontos

szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Ó, nagyon gyakori az 50 éves fószer 20 éves lány kombó! Meg bizonyára a fél világ veled foglalkozik. 😂
szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Mert az anyanak nezel ki es az gazabv.. az idosebb ferfi es fiatalabb no nem mutat ennyire gazul..
szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Az is gáz ugyanúgy.
szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Itt a fórumon nap mint nap leszólják a nagy korkülönbséget függetlenül attól kinek a javára van.
szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem hozzád való azért.
szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem, hogy felnőtt ember, miért foglalkozik mások véleményével, ha az nem KOMOLY dologról szól?


KOMOLY dolog.: Ilyenek, hogy ne kezdj drogossal, ne égesd le magad az X-Faktorban 0 hanggal, ne vegyél C-től kocsit,... meg hasonlók. De az, hogy a párom hány éves, az csak rám és a páromra tartozik.


(Engem folyton pedofiloz itt valami idióta, mert 18 alatti lányok is bejönnek. És gondolod, hogy nem xharom le?)

szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Tradíció. Mivel alapvetően patriárkális társadalomban élünk, azaz a férfi diktál, persze, hogy elfogadott az idősebb férfi, fiatalabb nő kombó, hiszen a férfiaknak az tetszik.

Fordítva meg nem tetszik.

Vannak azért egyéb okok is. A családfenntartó a férfi alapesetben, és a megfelelő anyagi körülményeket egy 20 éves férfi még nem tudja megteremteni, egy 50-es meg már igen. Ezért régen is divat volt a szép, fiatal lányt idősebb, tehetősebb férfihoz adni.

A gyermeknemzés is szempont lehet. Egy 50-es nő már nem fog szülni a 30 éves pasijának gyereket. És ha neki még nincs gyereke, előbb-utóbb ez gondot fog okozni.

Egyébként meg ne foglalkozz vele, ki mit mond. Nekem is tetszik 10 évvel fiatalabb férfi, ha nem lennék férjnél, biztos össze is jönnék vele. Viszont abban biztos vagyok, hogy mindenki véleményétől függetlenül hosszú távon nem maradnánk együtt.

szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a te életed, nem az övék.

Családomban 3 nő is nála fiatalabb férfival van, 10, 14 és 4 év korkülönbség fel. Mindhárom kapcsolat működik.

szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!