Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mekkora részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mekkora részének nincs egyáltalán nő az életében?

Figyelt kérdés
Tehát nem azok, akik egyedül élnek, mert köztük lehetnek olyanok is, akiknek van szexpartnerük akár több is, hanem olyanok, akik huzamosabb ideje nem alakítanak ki intim kapcsolatot egy nővel. Itt a netes szlengben incelnek is szokás nevezni, de az egy pejoratív kifejezés és nem feltétlenül fedi le az egész csoportot. Amúgy lehet ezek közt vannak olyanok is, akik tényleg nem igénylik, hogy legyen nőjük és tartalmas életet élnek mondjuk utaznak, sportolnak, motoroznak, nem biztos, hogy egy siralomvölgy emiatt az életük, csak őket értelemszerűen ritkábban halljuk, mert nem panaszkodnak.

szept. 15. 10:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A férfiakat nem tudom de a fiatalok több mint fele egyedülálló elvileg.
szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy önhibáján kívül nem talál nőt?
szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

12.

bonyolult fogalom?


az hogy te próbálsz csajozni ,próbálkozol lányoknál,( nem otthon fekszel) de mégse jön össze és nincs barátnőd

szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Miért nem jön össze?
szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

14.

Mert a nő elutasít vagy mert annyira nem jön be neked.


egyébként nő is lehet inczel nem csak férfi!

szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem jön be, akkor az nem a világ hibája. Neked nem tetszik. Aki meg bejönne, azt meg nem érdekled. De ezt a dolgot ne fogd másokra. Ebben te vagy a hibás.
szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%

16


Én nem vagyok hibás, nekem van barátnőm!


Csak a incel definícióját írtam le:



ha önhibádon kívül nem találsz csajt akkor incel vagy ennyi.

szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Hamár így elkezdtük kibontani ezt, mikor mondjuk hogy önhibájából nem talál párt vki?

Nem kötekszem,tényleg érdekel.

szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%

18.

nem jó memóriád?

ezt megkérdezted és a 15-ösben válaszoltam is, olvasd már el még egyszer

szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
10%
A saját nyomorunkért mást hibáztatni igazi lúzer élet.
szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!