Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ismerkednétek olyan pasival aki "vanlife" életmódot folytat?

Figyelt kérdés
szept. 14. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Alapvetoen a fejemben van egy ilyen lehetoseg. Egy extra hosszu iveko atlalakitva, vagy egy busz vagy kistehetauto ...

Siman ellennek benne ha szabaduszo lennek. Es barhol tudnek dolgozni egy laptopon es enterneten.

Szerintem bejarnak a vilagos vele. Es egy tars nem lenne rossz hozza. 🙂

szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, az 50 és 67 %-os inceleknek mi nem tetszik. Két össze nem illő ember miért jöjjön össze?
szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, mint a #11.

Ha összeillünk, szeretjük egymást és jó együtt, miért ne?

Feltéve ha lenne lehetőségem olyan munkát végezni, amit utazás közben is meg tudnék tenni.

Amúgy én kifejezetten élvezném, hogy világit látunk, kalandozunk, szerintem ez baromi jó dolog.

szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem.

1. Tetszik, nem tetszik, felszínes dolog vagy sem, kényesebb vagyok annál meg magasabban van az igényszintem, hogy így éljek majd a későbbiekben, számomra megfelelő alvási körülmények és vízellátás, wc, fürdőszoba nélkül.

2. Én nem akarok egész évben utazgatni... nagyon jól elvagyok Budapesten, évi 1-2x elutazom egy párnapos külföldi útra meg esetleg 1-2x belföldön valahova, illetve túrázom budapesti indulással és érkezéssel sokat, nekem ez elég. Nem is akarnék vidéken hosszasabban elidőzni. 4-5 nap oké, de azon túl én unatkoznék.

szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!