Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki akar ismerkedne?

Valaki akar ismerkedne?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal nő vagyok. Szívesen ismerkednék velem egykorú és jó képű férfit.

Szeretem a céltudatosságot és az előretervetettséget. Ennek tudatában írj...

Többit privátban...


szept. 10. 10:50
 1/9 anonim válasza:
Én meg szeretem, ha valaki legalább egy mondatot le tud írni hiba nélkül, de inkább többet. Sajnos nem egymást keressük, de sok sikert neked!
szept. 10. 11:05
 2/9 A kérdező kommentje:

Amúgy szokásom visszaolvasni azt amit írok, és én szoktam az lenni aki beleköt mások értelmetlen szövegébe.

Új a telefonom és nyomott vagyok az időjárás hatására. Meg se fordult a fejembe,hogy valamit rosszul írhattam.

Bocsi az értelmetlenségemért.🥲

szept. 10. 11:15
 3/9 anonim válasza:

Látom kifogásokat már most találsz :D


31 vagyok, ki is estem, de azért vicces volt olvasni, hogy a telefonra és az időjárásra fogod mind a kérdést, mind a leírást :D

Gondolom nem előretervezett hibák voltak :)

Azért sok sikert így is.

szept. 10. 11:43
 4/9 A kérdező kommentje:

Én meg azt látom,hogy feleslegesen kötekedsz velem.

Ha nem akarsz semmit akkor egyszerűen csak hagyj békén.

Miért ne lehetne igaz az,hogy tompa vagyok az időjárás miatt, és alig tudok még írni az új telefonommal?

Ha valakit ez akadályoz, hogy ne akarjon velem ismerkedni az így járt. Nem tudja miről marad le.🤷‍♀️

szept. 10. 11:49
 5/9 anonim válasza:

#3 vagyok, nem én írtam az első kommentet.

A tompaságot nem vonom kétségbe, még tartós is lehet a kérdésed alapján :D


Mesélj milyen eszközről váltottál milyenre? Esetleg egy S22 ultraról Nokia3210-re? :D Mert ez az új telós dolog elég bullshit már bocs. Az élet minden területén próbálsz kifogásokat keresni, vagy van ahol elfogadod, felvállalod, hogy hibázol?


Igen maradhatunk a boldog tudatlanság állapotában, hogy nem tudjuk meg milyen vagy.

szept. 10. 11:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké. Remélem mostmár sikerült kiteljesedned. Nyertél.🫡
szept. 10. 11:57
 7/9 anonim válasza:

+10 XP a szociális életre :D

win-win

szept. 10. 12:00
 8/9 anonim válasza:
#1 vagyok. Egye fene megbocsátom eme "súlyos" vétséget. :)
szept. 10. 12:17
 9/9 anonim válasza:
Szia! Ismerkedhetünk, benne vagyok :)
szept. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!