Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon okos nők/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon okos nők/férfiak könnyen vagy nehezen ismerkednek?

Figyelt kérdés
Nagyon okos = aki Stephen Hawking intelligenciájával rendelkezik.
szept. 12. 07:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Biztos,hogy nagyon nehéz lehet nekik az ismerkedés.
szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1


Miből gondolod ezt?

szept. 12. 08:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha csak az lenne nagyon okos aki hawking agyával rendelkezik, akkor eléggé bajban lennénk
szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyreszt konnyen, mert hamar kiszurom, ha valaki nem bir hasonlo kvalitasokkal szellemileg.

Masreszt viszont nehez, mert egyik nem sem hemzseg a szellemi sasmadaraktol🥲

szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaaaa hogy ja, hat, ilyen ember nem sok van, sot, ugyhogy biztos nincs konnyu dolguk.
szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként válaszolva a kérdésre

Hawking agyával az emberiség 0,0001%-a rendelkezik, úgyhogy ne az legyen a mérce.


Én tudom magamról hogy intelligens vagyok és igen, valóban nehéz az ismerkedés mert soha az életben nem tudnék nem okos férfivel együtt lenni.

Egyik legszebb bók amit valaha kaptam, az egy adjunktus ferfitől jött, akivel többször hosszan beszélgettem és többször elmondta hogy sokkolta hogy a külsőm mellé ilyen eszem van.

Viszont ahogy fent is írták, 2 perc beszélgetés után meg tudom állapítani hogy mennyire értelmes a másik, szóval ez nagy fegyver az okos emberek kezében.


Az is igaz hogy tudom magamról hogy van bennem némi nárcizmus, ezért azt is élvezem mikor találkozom a sok ostoba emberrel, bár irritálnak, de közben mindig egy kicsit a felsőbbrendű érzés. És ezt élvezem.

szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
6 attól ha úgy érzed jobb vagy az nem nárcizmus ha tényleg kiemelkedő eszed van. A nárcizmus az olyan, hogy nincs meg az a képessége amire veri magát.
szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

18 éves koromban vittek el Mensa IQ-tesztre, amin 141 pontot értem el. Relatíve okosnak és sikeresnek tartom magam, de nyilván messze állok az említett példától. Megjegyzem, ez nem dicsekvés tárgya, szülőkön kívül senki sem tudja, mert véleményem szerint egy szám semmit sem jelent, csak a válasz alapozásához használom jelenleg.


Ezt amúgy remekül leplezi a humoros, vidám személyiségem, emiatt sosem volt problémám az ismerkedéssel vagy párkereséssel, sőt, talán még segít is benne, mivel nagyon könnyen tudok azonosulni másokkal, ha szimpatikusak.


Illetve ha arra gondolsz hasonlóan "okos" társaságot keresnek-e, az speciel nekem nem szempont párválasztásnál, ott az EQ és humor sokkal dominánsabb.



31F

szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as, igazán egyedi jó humora, csak értelmes embereknek van amúgy általában, ha olyan váratlanul reagálnak valamit mert könnyen összeraknak meglepő dolgokat. Nyilván az előre elkészített humor előadás meg a begyakorolt viccek nem ide tartoznak, de az nem is igazi humor.
szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7 azért ez ennél árnyaltabb

Sajnos van amiből rosszat kaptam, pl mentális egészségből…

A családom több tagját is egyértelműen érinti a nárcizmus, én sem maradok ki belőle

Lehet hogy csak nárcisztikus viselkedészavar.

Másban is megnyilvánul, az hogy amikor sorra találkozom a segghülye férfiakkal és nőkkel(mivel nem olyan területen dolgoztam ahol az intelligenciát kell használni, ezért tele volt ez a munkakör végtelenül sok ostoba emberrel) és ilyenkor egyből jön a gondolat hogy ma ez sem fog érteni egy szót sem abból amit mondok, az csak egy kis szelete a tünetegyüttesnek.

szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!