Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lányként egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lányként egy 25 éves srác tetszik, szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy túl nagy e a korkülönbség, ezért nem tudom mit kezdjek. Ha valakinek van személyes tapasztalata akkor megköszönném ha megosztaná.

Félek túl nagy lenne a különbség köztünk hiszen én csak most kezdtem alapszakon ő meg már mesteren tanul. Működhet így is?



szept. 11. 23:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

szerintem egy kapcsolatban a kor a legelenyészőbb dolog.

1000ennél fontosabb kritériuma van részemről egy kapcsolatnak.


Ez a ki hol tart sem mindig helytálló sztem.

Én még tanultam+diákmunkáztam, amikor megismerkedtünk. Ő már ledolgozott 8 évet addigra. Volt egy mini garzonja, autója, nekem 2 szatyor ruhám.


8éve együtt vagyunk, ma már a férjem. Lett közösen egy házunk, mind a 2nknek saját autója. Mind a kettőnknek jó állása. 2 gyerekünk.


ja és 2,5 év van köztünk (én 32 ő 34)

szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%
2,5 ev meg mindig nem 5 vagy 18, statisztikailag azok a parok a legboldogabbak, akik hasonlo korban vannak.
szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Működhet
szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz, csak ha valami nem lesz jó ne húzd a szakítást, mert bánni fogod, hogy elcseszted a fiatalkorod
szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12: hol van ilyen statisztika?
szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Keves .. + 10 ev lenne az idealis legalabb..
szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Huhh de hülye vagy
szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!