Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel hosszabb ideje beszélgetek online, és elfelejtett felköszönteni a szülinapomon, ami nagyon rosszul esett. Másnap reggel felköszöntött, kb közömbösen megköszöntem, de van egy érzésem hogy direkt csinálta ezt velem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Néha elég arrogáns tud lenni, és meg tud bántani. Mindketten tisztában vagyunk vele, hogy talán sosem találkozunk,(távolság, élethelyzetek) de valahogy eddig fennmaradt a beszélgetés, és gondolunk egymásra. Másnap volt a tesója szülinapja, talán onnan jutott eszébe, de azt mondta nem volt benne biztos, hogy a tesója szülinapja előtt vagy után van. De nekem van egy olyan érzésem, hogy csak meg akart bántani, mert ha nem tudta, miért jutott volna eszébe. Amikor felköszöntött, aznap este ráírtam, de nem is válaszolt. Annyira nem volt fontos hogy kiengeszteljen gondolom. A szülinapom előtti este rámírt, ami szexchatbe torkolt, így ezek után még rosszabbul esik az egész. Plusz hülyén is érzem magam, hogy egy olyan ember, akivel sosem találkoztam, ennyire meg tud bántani. (mostanában érzelmileg nagyon rossz állapotban vagyok)
szept. 11. 11:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
9. Te akkora baromságokat hordasz össze hogy az hihetetlen. Nehogy már beakard mesélni hogy ritka akit ez rosszul érintene. Te lehet ilyen fura állatfaj vagy hogy nem érdekel ha nem köszönt fel egy fontos személy de elhiheted hogy az emberek nagy részének rosszul esik ha egy fontos személy nem köszönti fel időben. Nyilván itt túl volt félig reagálva mert 1 nap nem a világ vége de az meg jogos hogy eléggé gáz ha valaki nem tudja rendesen a másik szülinapját amikor elméletileg fontos neki bármilyen szempontból a másik fél.
szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a fontos személlyel nem találkozott élőben sosem, és ráadásul fel is köszöntötte, csak 10 óra késéssel.


Fura állat faj vagyok biztos, de szerintem majdnem minden ember fura állatfaj. Nem vagyunk egyformák. Azok se, akik azt hiszik magukról.

szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Itt látszik hogy nem vagy a legélesebb kés a fiókban. De azért okoskodni ide jössz az a szomorú.
szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem direkt csinálta!!!
szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia! Sok boldog születésnapot!🌹
szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem egyformán gondolkodnak az emberek különböző korosztályban.

Fiatalon még érzékenyebb az ilyenre az ember, később már kevésbé.

szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#15-ös köszönöm szépen😌☺️
szept. 11. 20:44
 18/20 A kérdező kommentje:
#16 hát én most olyan korszakomat élem,hogy nagyon érzékeny vagyok, mert sok rossz dolog ért, valószínűleg ezért ragaszkodok ennyire ehhez a sráchoz, de próbálom racionálisan nézni, és függetleníteni a gondolataimat.
szept. 11. 20:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező privátot ér nézni!
szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%

Magyarul van egy arrogáns fszfej az életedben, aki arrogáns fszfej aztán csodálkozol, hogy masszívan tojik rád.


Nőj fel.

szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!