Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel hosszabb ideje beszélgetek online, és elfelejtett felköszönteni a szülinapomon, ami nagyon rosszul esett. Másnap reggel felköszöntött, kb közömbösen megköszöntem, de van egy érzésem hogy direkt csinálta ezt velem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Néha elég arrogáns tud lenni, és meg tud bántani. Mindketten tisztában vagyunk vele, hogy talán sosem találkozunk,(távolság, élethelyzetek) de valahogy eddig fennmaradt a beszélgetés, és gondolunk egymásra. Másnap volt a tesója szülinapja, talán onnan jutott eszébe, de azt mondta nem volt benne biztos, hogy a tesója szülinapja előtt vagy után van. De nekem van egy olyan érzésem, hogy csak meg akart bántani, mert ha nem tudta, miért jutott volna eszébe. Amikor felköszöntött, aznap este ráírtam, de nem is válaszolt. Annyira nem volt fontos hogy kiengeszteljen gondolom. A szülinapom előtti este rámírt, ami szexchatbe torkolt, így ezek után még rosszabbul esik az egész. Plusz hülyén is érzem magam, hogy egy olyan ember, akivel sosem találkoztam, ennyire meg tud bántani. (mostanában érzelmileg nagyon rossz állapotban vagyok)
szept. 11. 11:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ezt vele kell megbeszélned. Nekem friss kapcsolatban lett elfelejtve a szülinapom, de igazság szerint én is pont olyan vagyok, hogy előtte eszemben van, aznap meg nincs, utólag meg igen. Borzasztó.

Túl sokat vársz tőle, hiszen még nem is találkoztatok. Nem tűnik komolynak, ha szexchat meg màr volt. Ne idealizáld a pasit.

szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen, tisztában vagyok vele, hogy túl sokat várok, és próbálom is a gondolataimat reális irányba terelni. Tudom, hogy igazából nem kellett volna ezen megsértődni. Csak olyan bosszantó, hogy mégis rosszul esett, még sírtam is miatta.
szept. 11. 11:29
 3/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esett. Viszont mit vártok egymástól, mi a terv?
szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nincs terv, nekem csak eddig feltöltődés volt vele beszélni, elég rossz körülmények között élek manapság,és egy darabig biztos nem tudok változtatni. Ő meg másba szerelmes reménytelenül. Szval nem várok ettől semmit, sokszor érzem is hogy csak kihasznál engem.
szept. 11. 11:41
 5/20 anonim ***** válasza:

Ajándékozás a szeretet nyelved :(

(Nem akarom elmagyarázni, csak keress rá. Gary Chapman - Szeretetnyelvek)


Neki meg valszeg nem ez. Sose fogom igazán megérteni az ajándékozósokat :(

Részemről a szülinapom egy másiknap az évben, és ha azt akarom, hogy ünnepeljenek engem az emberek, akkor bulit rendezek, de nem várom el, hogy körülöttem forogjon a világ aznap.


Mindenesetre könnyen lehet, hogy Te túl reagálod (az én szememben tuti), de könnyen lehet, hogy találnál olyan hapsit, akinek ez ugyanannyira fontos, mint Neked.

szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy komplett. Végül is felköszöntött, mit akarsz még?
szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőni.
szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nektek nem esne rosszul, ha egy olyan ember,aki valamennyire fontos nektek, elfelejtene titeket és egy rövid üzit sem ejtenek meg?
szept. 11. 11:58
 9/20 anonim ***** válasza:

#8

Pont erről van szó. Nem, nem esne rosszul.

Az emberek különbözőek. Nekem az esik rosszul, ha találkozok valakivel, akkor nem ölel meg, vagy fog velem kezet, és nincs "szertartásos" köszönés. Elköszönéssel ugyanez a helyzet, igénylem a dolgot, és viszket az agyam, ha kimarad.

Te talán nem. Mások vagyunk.


Nekem ez a felköszöntés nem fontos, de tudom, hogy másnak talán lehet az, ezért igyekszem figyelni rá. De ha más elfelejti, akkor csak ez van.


Van, akinek a dicséret számít sokkal jobban, van akinek a segítség/szívességek.

Az emberek különbözőek, és amire Te azt hiszed, hogy általános, mert Rád igaz, az igazából csak 5-ből egy emberre igaz, talán annyira sem. Persze találhatsz olyat, akinek ez ugyanúgy rosszul esne, mint Neked, de vszeg sok-sok olyan ember van, aki nem foglalkozna vele.

szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem vagytok plátói szerelmesek, a pasi más lányba szerelmes, és úgy érzed, hogy csak kihasznál... így nekem sem esne rosszul, hanem csak a "szokásos" lenne. Vagyis továbbra is csak használ téged valamire, de ennél többre nem tart. Szerintem ha ez ennyire rosszul esett, jobb lenne inkább nem folytatni ezt. És ha hirtelen közli, hogy lett valakije, és még beszélni sem akar majd veled tovább? Ezek szerint az még jobban fájni fog, akkor mi értelme ebbe belemenni.
szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!