Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nem értem. Miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem értem. Miért kell elitélni?

Figyelt kérdés
Sokan vannak ugy hogy menőségből fekszenek le a pasijukkal és akkor mondják a suliba h úhh de jót keféltem a hétvégén ezzel dugtam azzal dugtam és ez a sok hülye miatt itélik el azokat akik nem igy csinálják. akik szeretik a barátjukat és SZERELEMBŐL fekszenek le a másikkal...Nem értem, hogy ha valaki kiir egy kérdést akkor miért kell egyből arra gondolni h partyk*va és lehordani mindennek... ez lenne a mai világ? hogy egyből elitélünk úgy hogy nem is tudjuk a hátterét a dolognak? hát ez durva ^^
2010. nov. 3. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a mai világ, jól mondod. Sok gyökér szentfazék aki általánosít.
2010. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez a mai világ! De ne foglalkozz a környezeteddel, Te Te vagy, és csak Magadnak, magadért teszel bármit is. Ha valaki hobbyból fekszik le valakivel, az neki valószínű jó, és más életét nem szabályozhatod be! Te szerelemből fekszel le a barátoddal, Te így érzed jól magad! Mindenki azt csinál amit akar, senkinek semmi köze egsy másik ember életéhez, szokásaihoz. Amúgy meg a fiatalok többsége még csak próbálkozik, úgyis rájön, hogy nem feltétlen kell mindenkivel és pláne menőségből lefeküdni. De ezért nem alkothat senki másról véleményt, mert egyesek így látják jónak a szexuális életet. Most ez olyan, mintha minden pasira azt mondanánk mi Nők, hogy egyik sem hűséges.. Mert ugye sokan félrelépnek. Amúgy férfiak Nők is ugyanolyan lepedőharcosok, csak a Nőket lehet bizonyos trágár szavakkal illetni, a pasikat pedig nem. Ne foglalkozz senkivel!
2010. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdező hány éves vagy?

maximálisan egyetértek veled! :)

2010. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz is! Én egy barátnőmet ítélem ert, mert 14 évesen összefeküdt egy sráccal, de őt is azért, mert tudtam, hogy csak játszik a srác érzelmeivel. De ha szeretetből, szerelemből, akkor felőlem kakaszex is lehet, leszarom, hogy 13 vagy 25 évesen, a lényeg, hogy ne azért, mert "már a b.nőm se szűűűz."
2010. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én még csak 15 éves vagyok, persze kamasz stb... de én ezeket a dolgokat nagyon komolyan kezelem... a szerelem és a sex témát is... én nem összejárok dugni a barátommal hanem szeretkezek vele, és nem csak azért tartom hogy legyen és menőzzek vele hanem mert szeretem... csak aza baj h sokan vannak akik épp az ellenkezője és ha vki kiir egy kérdést egyből arra gondolnak h úristen megint egy hülye liba kérdése, és közben pedig lehet h mégsem...engem az idegeesít h egyből elitélnek pedig nem kéne...
2010. nov. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!