Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne értelmes, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne értelmes, jó beszélgetéseket folytatni velük?

Figyelt kérdés

Különböző társkereső oldalakon elég sok matchem összegyűlt lányokkal. (Tinder, badoo, bumble) Viszont az a problémám, hogy a legtöbbükkel elég gyorsan kifullad a beszélgetés, rohadt unalmas velük beszélgetni. Kb az a szint, hogy mindenre külön rá kell kérdezni, tehát válaszolnak hogy sportolnak, de azt már nem hogy mit... Szóval egy újabb üzenetet küldök, amire újból tőmondat válasz jön, és most csak ez egy példa volt. Továbbá, tényleg csak válaszolgatnak, maguktól nem mesélnek semmit, nem érdeklődnek, nem kérdeznek, csak úgy elvegetálnak... Hogyan lehetne felrázni ezeket a beszélgetéseket?



És még mielőtt betámad valaki, nem hiszem hogy én lennék ennyire unalmas, én hozok fel témákat, próbálkozok, szerencsére találtam olyan lányt is akivel naphosszat eltudunk beszélgetni. De a legtöbbnél úgy látom hogy ez a nulla energia befektetés a divat, és ez zavar.



szept. 10. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez őket minősíti nem téged.

Aki nem tudja fölvenni a beszélgetés fonalát és ilyen tőmondatos válaszokat ad, az vagy

a) ennyire primitív, szociálisan nulla;

b) vagy ennyire nem érdekled.

Egyik esetben se érdemes időt vesztegetni rájuk.

szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Tanulj meg olvasni a sorok között. Nem érdekled őket vagy nagyon hamar átbillen az elején a mérleg ebbe az irányba.


Ha érdekelnéd a másikat, akkor ő is aktívan kivenné a saját részét a beszélgetésből. A válaszolgatás pedig nagyon messze van ettől és nem jelent még önmagában semmi jót.

szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem itt tényleg annyiról van szó hogy sokan nem tudnak megfelelően kommunikálni. Nem átbillen, hanem a kezdetektől fogva ilyen. Az meg hogy nem érdeklem, nem teljesen értem, mert vagy kép, vagy leírás alapján szimpinek tűnhettem, és nem hiszem hogy az a pár mondat amit váltottunk változtatta volna meg a véleményét...
szept. 10. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 20 éve én is voltam társkereső oldalakon, és a legtöbb lány akkor is ilyen volt. Sokan arra sem vették a fáradtságot, hogy az adatlapjukhoz egy bemutatkozó szöveget írjanak. Max. egy Coelho-idézetet írtak oda, amivel nem voltam sokkal előrébb.

Pedig pont a bemutatkozó szöveg az, ami személyes, ami felkelthetné az érdeklődést. Különben az egész tényleg csak húspiac: meglátom, hogy 170cm, 60kg, főiskolát végzett és nem túl messze lakik tőlem, akkor írok neki. Na de mit? Azt, hogy "felkeltetted érdeklődésemet" .... Mivel is? Semmivel. Semmi egyedi nincs rajta.


Azóta nem tudom, mennyit változtak a társkereső oldalak, de a benne részt vevők aligha lettek jobbak.

szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!