Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parkapcsolatban mennyi ido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatban mennyi ido utan kezd a szexualis vonzalom csokkenni?

Figyelt kérdés
Nem ugy ertem h drasztikusan hanem normalis esetben ha egyutt vagytok mar 1 ideje mikor kezd el a maratoni kefelesek lecsokkenni?

szept. 8. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

1. Bárcsak így lenne! Ja, a nőknél igen. Boccs!


Nálunk nincs szex, nőt meg már évek óta nem találtam, mármint szeretőt. Pedig egy időben kiírtam hogy havi 200EFt-ot adok heti egy találkozásért, ahol a szex se feltétel, én ismerkedni szerettem volna. Semmi. Kifejezetten házas, elhanyagolt nőt szerettem volna, nem alpári stílussal, hanem intelligens emberek módján ismerkedni. Semmi.

szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Csökken elég hamar. Így jönnek mások képbe.
szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó esetben nem fog csökkenni, de egyáltalán nem biztos, hogy mindig (csak) feléd fog irányulni...;)
szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12. Egyet magyarázz mar el! Ha egy átlag pasi alig talál nőt párkapcsolatra, akkor házasként kinek kellene? Mert krva egyszerű mindig azzal jönni hogy a pasik megcsalják a feleségüket. Akkor nézzük már meg hogy néz ki egy átlag férj! Milyen nőnek kellene egy ilyen? Meg hol van itt az a rengeteg szexéhes nő, aki pont egy szürke jóskára lenne beindulva?
szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14.

Meg fogsz lepődni, de mégis elkelnek az ilyen pasik. Adott átlag apu,-szerintem (férfi szemmel) manó fej, szakáll, dadbody, 170 magas kb..

Átlag anyu, intelligens arcberendezés, átlag anyu test,de nem elhanyagolt, igazi 30-as milf, akivel nem az összebújós együttléteket képzeled el, hanem azt a csatakos töcsit, amikor azt kéri, hogy ne keféld, hanem büntesd a bránerrel.;)

Viszont problémás a nő, level 1-es karen. Két okos gyerek. Elválnak. A pacek egy éven belül felszed egy 5 évvel fiatalabb, szög egyszerű, nagy mellű anyukát, pikk-pakk összeköltöznek és 3 gyerekes mozaik családot alkotnak. Most itt tart a történet.

szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Akkor én nem ezen a bolygón élek! Jó külsővel, jó testtel, jó egzisztenciával a kutyának sem kellek, már olyan szinten letettem a mércét hogy gyakorlatilag sem a kor, sem a magasság, sem a testsúly nem számít. Aztán nincs nő.
szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!