Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt ismerkednek/ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt ismerkednek/ismerkedtek, ti küldtetek már magatokról képeket a másiknak? Nem intimre gondolok, hanem amit kiraktatok, kiraknátok máshol, felvállalnátok?

Figyelt kérdés

szept. 6. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, küldtem már. És intimet is. N
szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem küldtem,viszont ha odáig eljutnánk,átmennénk közösségi oldalra,ott már láthat.Ha én is őt,akkor folytatjuk,ha viszont ilyen kamu,álprofilt használ,akkor sztornó. Ez az elmélet. Gyakorlatban viszont az itteni pasik apoári stílusa miatt nem jutok senkivel odáig.
szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, küldtem képet és kaptam is.


Felvállalni felvállalom, főleg úgy, hogy egyre jobban nézek ki és sok bókot kapok.

szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem féltek hogy kamu embernek külditek és csak kicsalta tőletek? Vagy igazából ilyen normális képek esetén nem kell ilyentől tartani, hogy valami baj lesz?
szept. 6. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért puhatolózik az ember miféle a másik.

Ha bunkó, meg sija Kevin Rómeó híjnak, nem hajlandó válaszolni stb. Annak nem küldünk képet

szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek itt
szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!