Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon azóta se tettem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azóta se tettem volna túl magam tudatalatt?

Figyelt kérdés
Volt még korábban egy férfi akit megismertem hobbin keresztül, voltak iránta érzéseim amit inkább fellángolásnak mondanék de ő nem érzett irántam semmit így nem is lett semmi a dologból. Sajnos én sokáig szenvedtem emiatt meg sokat álmodtam vele. A lényeg hogy később találkoztam a jelenlegi párommal, akivel már lassan 4 éve együtt vagyunk. Ő nem fellángolás volt, hanem fokozatosan alakultak ki az érzelmek ahogy egyre jobban megismertem és végül szerelem lett belőle. Tegnap viszont a fellángolós férfival álémodtam, annyi volt benne, hogy az ágyamban feküdtünk én meg a mellkasára dőlve feküdtem. Eléggé összezavarva éreztem magam reggel, hogy mi volt ez az álom. Ilyen maradandó nyomot hagyott volna bennem?
szept. 6. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen :D Ez férfiaknál amúgy mindennapos jelenség 😃 Örülj a kapcsolatodnak és felejtsd el a màsikat
szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy hagyott. Ez csak a tüske amit nem téptél ki, semmi köze hozzá. Ez csak mind a te tudatalattid. Engedd el, vagy tanulj meg a "kudarccal" együtt élni.
szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!