Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? (képek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. nov. 3. 00:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%

jaaa xD:D

értem :P

bocs csak késő van aztán nehezen esnek le a dolgok :DD

2010. nov. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
75%
Helyes srác vagy. Mindenkinek más az ízlése. Lehet, hogy egyeseknek nem jössz be, lehet másoknak meg igen. De hát nem felelhetsz meg mindenkinek, nem igaz?
2010. nov. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
94%

IGEN CSAJOK EZEK A NYÁLGÉPEK KELLENEK NEKTEK... xd nem azért de a fél arcát se látni a szépen kivasalt frizurájától, ezzel nem azt mondom h undorító mert vasalja(én is vasaltam amikor még 10-15centis volt). Csak az a gáz az egézben h a srácnak szó szerint lópofája van, meg ez a szájtartás, mintha nem tudna csücsöríteni... pedig most az ANUSMOUNTHUS a menő pózolás közben. Srác kezdj el sztem egy kicsit sportolni mert csak addig tudod megfogni a csajokat amég van rajtad ruha, és fogadni merek h te is az az átlagos magyar srác vagy aki tartozik egy tipikus stílusba, de a ruha alatt ugyan az a gebe, vézna kis test van mint a többinél(stílusra értve, alfahím és emo, többi nem érdemel említést ők is ugyanilyenek).


Csajok őszintén, nektek ez jön be h a srácon egy csepnyi kis izom sincs, max az egyik alkarja kicsit vastagabb mer azzal hokizik egész nap... Én se vok kigyúrt de a magyar átlag férfi(14-20) testhez képest messze jobb testem van. Kicsit ego de ha kell kép küldök:D

2010. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%
semmit...hozzám kisfiú vagy még... =)
2010. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy? 14-15? Bocsi, de nekem egyáltalán nem jössz be, nem az én stílusom.

L/16

2010. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%
Emo s vagy ?
2010. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
100%

Hova teszik a lányok a szemműket?

Mondjátok meg nekem mi a helyes benne? Mert nem látni semmit az arcából csak a szemébe logó ronda hajat,és egy csúnya szájtartást.Alakra sem férfias.Tényleg a mai fiatal lányoknak az ilyen típusú fiúk jönnek be? Hiszen ezek még kisfiúk..

De 1 valamit tisztelek ebben a srácban még így ismeretlenül is.Jól tűri a kritikát,és nem káromkodik..

Talán ezért normálisnak tartanám.

Ha elfogadsz egy jó tanácsot akkor csináltass magadnak egy rövidebb hajat ahol látni a szemedet is ()tudod a szem a lélek tükre,és hidd el nekem a szemeddel ha szép sokkal könnyebben hódítasz meg női szíveket) Egy kicsit sportolj,hogy legyen tartásod.Nem kell izomagyúnak lenned,csak legyen benned valami sportos alkat.JA! Mosolyogj ,mert a mosoly is csodákra képes..

2010. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz...
2010. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 Barbieee :") ***** válasza:

szerintem is helyes. :D

na és akkor most szidjatok srácok engem is :]]]]]]]

2010. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:

am, 15 vok és köszönöm mindenkinek a kritikát :)

lehet hogy megfogadom a tanácsod, és levágom egy kicsit a hajam

2010. nov. 3. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!