Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még 37 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még 37 év körüli egyedülálló, gyermektelen nő? Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
szept. 2. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Mert túl nem ismertem olyan férfit, aki gyereket akart

Még nyitott vagyok rá…

szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert magasabb az elvárásuk szintje mint amennyit ők maguk le tudnak tenni azt asztalra - s olyankor jön a "nincs egy normális pasi" típusú picsogás.
szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem is akarok gyereket, de nem ezért vagyok egyedül.


Mintha törvény lenne, hogy ha 30 felett vagy kapcsolatban kellene lenned mert ha nem selejt vagy

.. Persze ez többnyire itt van csak.


3 éve szakítottam mert nem volt jó a kapcsolatom

szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarok gyereket. És mivel a családalapítás terhe nem nyomaszt jól elvagyok egyedül mint a befőtt.
szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem találtam meg még a párom, amiatt. Akivel lett volna lehetőség, sajnos más problémák adódtak. Nyitott vagyok, de szerelemre/vonzalomra is szükségem van, és ez viszonylag ritkább szokott lenni.
szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha te is nyitott vagy a gyerekvállalásra, írj privátban és ismerkedjünk meg
szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

8, nevetséges lesz a válaszom, előre szólok, de hát te kérdezted.

Én 35 vagyok jelenleg, gyereket nem akarok. A túlsúlyom miatt vannak gátlásaim, amit le szeretnék adni (folyamatban van.) A korábbi években pedig volt egy olyan szakaszom, amikor terápia jártam, önismerettel foglalkoztam, akkor nem is igényeltem.

Most már egy ideje végre eljutottam oda, hogy szeretnék párt, de bevallom elég magasak és speciálisak az igényeim főleg intellektualitás terén, és a másik munkáját illetően (én szabadúszó vállalkozó vagyok, rugalmas időbeosztással, nagy utazási igénnyel, amivel nem kompatibilis egy helyhez kötött 8 órában dolgozó alkalmazott, ez sajnos tapasztalat)

Ezért minél szélesebb körből kell merítenem, hogy egyáltalán megfeleljen valaki a paramétereknek. Ezért dolgozom magamon ezerrel kívül belül, hogy minél több jelentkező legyen, mert abból hátha becsúszik valaki :)

Egyébként engem nem zavarna ha a másiknak lenne már gyereke, ha ez nem így lenne, akkor azt gondolom, tényleg esélyem se lenne találni valakit ebben a korban :D

szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi idős vagyok, mint a Kérdező,gyerekem nincs, mert nem akartam olyan kapcsolatba szülni,ami nem stabil a gyerekvàllalàshoz,vagy akivel ez lehetséges lett volna, annak nem szerettem volna abszolút.

Több, mint egy éve egyedül.Nyilvàn nem én akartam így, komolyan nem kellettem,ez van, kénytelen vagyok lapozni.Jelentkező volt is, van is,de nem fog meg senki, akiért meg oda vagyok,az bonyolult eset és emiatt jelenleg nincs köztünj semmi,bàr egyértelműen tetszünk egymásnak.

Azt hiszem, vannak emberek, akiknek mindig a nehezebbet dobja a gép.😃

szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyok egyedül, mert 3 hónapja szakítottam 😃

Gyereket pedig sosem akartam.

szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!