Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 12 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 12 évesen már fontos hogy a pasimmal csókolózzunk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 20:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó komentezőnek nagyon igaza van és tanulnék is de nemtok mert ő jár az eszembe!!!Bár biztos aztgondoljátok hogy 12 éves mittud ez a szerelemről!!!
2010. nov. 2. 21:44
 12/22 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen azzal foglalkoztam, hogy milyen játékot kéne venni a kutyámnak, amivel majd jól elleszünk. Azta.
2010. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
hahóó ti hol éltek már nem is azér... a mai világban a 12 évesek már nem kisgyerekek..
2010. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Legtöbbször ezzel oltják a 12-13 éveseket.-.-
2010. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti komentezőhöz szólva épp ezért kérdeztem eg mert manapság már a 12 évesektől azkérdezik hogy szűz e még bár azaztán tényleg hülyeség!!!!
2010. nov. 2. 22:11
 16/22 anonim ***** válasza:
12 évesen még inkább az arca puszi az elfogadott, ne akarjatok tovább menni!
2010. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
hát 12 évesen annyit tudsz a szerelmről, hogy jaj olyan helyes...12évesen nincs igazi szerelem könyörgöm, mi a szarért kell 17 éven aluliaknak a szexel meg a pasikkal törődni folyamatosan, éretlenek, még ha azt hiszik érettek akkor sem azok, menjél már barbizni, basszus, ok ha valaki 16 évesen már érdeklődik de 12 évesen mi a sz@rt akarsz? marad az arcra puszinál meg a játékoknál...komolyan az agyam eldobom és egyre több ilyen "okos felnőtt érett" kis csitri írogat az oldalon
2010. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
"menjél már barbizni" Te is aztán marha okos dolgot mondtál. Csak, hogy felhívjam a figyelmedet én 12 éves koromban nem barbiztam és nem is sokat játszottam. Hanem bujtam a könyveket és nem ám az ilyen "Egy hercegnő naplója" sz*rságokat, hanem Jókait (és értettem meg tetszett is nem csak azért, hogy én már nagy kislány vagyok) és különböző történelmi könyveket. Ugy hogy ne mondd már, hogy nem lehet egy 12 éves lány elég érett.
2010. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
utsó az olvasás az nagyon szép dolog, de egész más hogy a könyvek megértéséhez vagy elég érett vagy a szexhez meg a pasikhoz, a válaszoddal tanúsítottad hogy 12 évesen nem tudod felfogni az előző választ,igenis én még 15 évesen is barbiztam a húgaimmal és azok mellett olvastam könnyedebb és komolyabb könyveket, de eszembe nem jutott a szex...és nem érett hidd el nekem, te "nagyon tapasztal, érett 12 éves kislányka"
2010. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 12.:P Idősebb vagyok.
2010. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!