Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a volt pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a volt pasimmal hogy ne én legyek az első számú ellensége?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk,sajnos. Az a gondom vele hogy mióta szakitottunk azóta teljesen megőrült. Állandóan beszólogat és folyton azzal van elfoglava hogy én milyen csúnya vagyok meg hogy már megint hogy öltöztem fel,és dúrva megjegyzéseket tesz velem kapcsolatban.Volt már olyan is hogy meglökött vagy szó szerint belém rúgott hogy menjek már arrébb. Még év elején hallottam, hogy mondta a haverjának hogy kifog csinálni ebben a tanévben. Arról meg már nem is beszélek hogy miatta lassan már pasizni se merek,mert egyből rohan a fiúhoz engem alaposan lejáratni. Én tényleg soha nem ártatottam neki, még a szakítás is közös megeyezés alapján volt. (Jó hát én hoztam fel,de nem láttam hogy nagyon megtört volna miatta.)Nem értem mi a gondja,ha meg kérdem őt kitér a válasz elől...

17/L


2011. febr. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki, hogy ha nem áll le, akkor elkezded terjeszteni róla, hogy kicsi farka.:)

Vagy mindenki előtt pofozd fel, ha legközelebb paraszt lesz.

2011. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg valami olyan válaszlépést kell tenned az ügyben mint amit az első írt.
2011. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogd meg a tökét csavard meg rugdosd meg majd köpj bele a pofájába és mond neki:te szemét kis pöc*ű dög aki még az ágyban is sz@r kattanj le rólam. Majd szólj akár a szüleidnek.De ha nagyon rossz a helyzet válts iksolát.
2011. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs bátyád???


Rengeteg film szól bosszúéhes pasiktól.

sokszor nem véletlenül, manapság több megcsalást nőkről hallottam környezetemben, családomban, míg régen fordítva szokott ez lenni.

Írtad, hogy te nem ártottál neki. Teljesen elhiszem, csakhogy más a lelke egy pasinak. Nekünk sokkal megalázóbb egy szakítás. Ahol azt hallottam ,hogyha nő csalta meg a pasit, évekig tartó összeomlásokról tudok, saját élményem is ilyen. Exem ex barátommal jött össze, 2 év volt míg kihevertem, míg ismerős csajok pár hónap , néha rövidebb idő alatt túl lettek rajta.


Szerintem büszkeségi kérdés is, mert az megalázás, mégha finoman lett is vége, hogy valakinek nem kell a pasi.

Ezért ilyen szélsőséges reakciók nem túl ritkák.

Ez egy pasinál akkor gyógyul be, ha begyógyul egyáltalán, ha talál mást. Ma fiataloknál rengeteg kapcsolat van, úgyhogy talán nemsokára "felszabadulsz".

Másik, ha befenyíted. Nőknek van elég fegyvere szerintem, de akár valami erősebb osztálytársat, vagy leendő pasidat is felkérheted erre. Ez szerintem simán zaklatás amit művel, ez felnőtt korban simán pereskedést, távolságtartást , akármit is vonhatna maga után.

Állj a sarkadra, és olvass be neki, hogy viselkedjen értelmes ember módjára, ezzel csak inkább a döntésedet igazolja, és hagyja abba, mert más lépéseket fogsz tenni ez után.

De ez előtt azért beszélj valami erősebb sráccal.

2011. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző: A lónak a f*szát!(ez nem rád, hanem a kommentedre vonatkozik). MIlyen lelki sebek? Hagyjuk már ezt a rizsát, jó? És akármilyen lelki seb feljogosít arra, hogy a másiknak is azt okozzunk utána, mi? Aki belemegy egy kapcsolatba, az vállalja az esetleges kudarcot is...amit ez a gyerek csinál egy teljesen férfiatlan, nőies picsogós viselkedés. Én jól állkapcson b.sznám, agyonverném, aztán lehugyoznám.

Ja és mellesleg ez a felfogás, hogy nem bírja felfogni hogy vége van, r.hadtul cigányos. A latinó-mehikánó "temperamentumos" cigánygyerekek szoktak így viselkedni...

2011. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek.


Lópimpi beléd. nagyjából én is ezt mondtam, nekem is undorító, ha egy pasi ilyen, azért is ajánlottam, csak a nők nem szoktak csak úgy állonba..ni valakit, eleve nem tudod, melyikük miylen fizikumu. Az ilyen bunkó pasik meg tudnak kiszámíthatatlan erőszakosak, fenyegetők lenni. Ezért kérdeztem, hogy nincs-e bátyja a csajszonak, az lerendezné a köcsögjét!

2011. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jó bocsi, akkor nem olvastam végig rendesen amit írtál, s csak egy kiemelt mondatodra reagáltam, lópimpi ez mekkore szólás már :D
2011. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!