Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha megdicsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha megdicsér rajtatok valamit egy nő?

Figyelt kérdés
Például jó a hajatok, ruhátok, illat akármi
aug. 31. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ökölbe szorul a kezem, dühös leszek, zihálok, és azon gondolkodom, hogy hogy merészelt ilyet mondani nekem.

Milyen lenne? Jól esik, de önmagában attól, hogy valaki megdicséri az ingem, még nem fogok azonnal a lánykérésen gondolkodni, merthogy nyilván mi más állna a dicséret hátterében mint az, hogy flörtöl...

aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Semmilyen. Olyat mondjon, amit nem tudok magamról! 😅

[link]

Ha egy nő akar valamit, akkor ne mondja, hanem mutassa! 😂

aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Jólesik de úgy vagyok vele, hogy udvariasságból mondja.
aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es... inkább meg sem nézem. Annyira retardált a komment maga... 3-as! Téged sem dicsértek még meg! De utálom az ilyen válaszokat!
szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Irtam is jólesik megköszönöm de azert nem fogok elolvadni ettől.
szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen fölös köröket.
szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

#4 „inkább meg sem nézem. Annyira retardált a komment maga...”

Ha a „retardált” szót kicserélted volna az „őszinte” szóra, akkor máris bölcsebbnek tűntél volna…

Nyilván vannak olyan férfiak, akik egy ilyen „dicséretnek” nevezett szófordulattól egyből szívrohamot kapnak, sőt már az első randin és eljegyzésen jár az agyuk, mert ugye egy nő (!!!) mondta, ami miatt az biztos egy „k**** nagy elismerés”.

Ami meg sokkal nevetségesebb, hogy vajon miért akkora baj, ha ez nem mindenkinek elég impulzus ahhoz, hogy valamerre kizökkenjen a semleges viszonyból? Mert hát valljuk be őszintén, hogy ez még legjobb esetben is csak a „kend a hajadra” illemböffentések közé tartozik.

Nem az számít, hogy egy nő mit mond, hanem hogy annak megfelelően cselekszik-e…

szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!