Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Gáz lenne megmondani az igazat? 22/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már ismerkedek pár hete, nagyon kedvelem, és szerintem ő is engem, szinte egész nap beszélgetünk, írogatunk egymásnak. Viszont előkerült az a téma hogy hány barátnőm volt eddig, és hát lehet cikizni, de nem volt még nekem.


Én egyáltalán nem vagyok a kamuzásnak a híve, és egyébként most is rosszul érezném magam ha hazudnom kéne neki... De így az alapján hogy vélekedik erről a témáról a legtöbb ember, félek hogy ez elrettenti, és ennyi volt, leráz, vagy legjobb esetben is betesz a friend zone-ba.


Szerintetek mit csináljak?



aug. 30. 20:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem is értem, hogy a kapcsolat hiánya miért akkora ciki ebben a világban. Az, hogy eddig nem volt valakinek párkapcsolata, nem jelenti azt, hogy valaki szűz, tapasztalatlan, vagy nem elég érdekes. Nem tudom ki hogy van vele, de nálam nincsen olyan, hogy "csak úgy" kapcsolat. Vagy tényleg szerelmes vagyok és passzolunk és minden, vagy párkapcsolatról szó sincs. Kevesebbel nem egyezek ki, ha meg csak kielégülést keresek, akkor annak megfelelően választok.


Szerintem nincsen abban semmi ciki, hogy még nem találtál olyan embert, akivel te szívesen lennél párkapcsolatban és ne érezd magad emiatt kevesebbnek, mindenképp mondd el neki az igazat. Lehet kiderül, hogy mégsem osztoztok az értékeiteken és akkor megintcsak megmentetted magad, mert ilyen helyzetekben SOKSZOR (nem mindig) nincs értelme belemenni egy kapcsolatba.

szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ezt mondom úgy, hogy még tinédzserkorú vagyok és egyetlen kapcsolatom volt eddig. De abba tényleg mindent beletettem. Egy darabig még biztos hogy nem lesz másik és nincs szívfájdalmam belőle, ha valakinek én nem felelek meg, vagy fordítva.
szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%
Légy őszinte, ez nem kizáró ok. Ha odaado vagy vele és segítesz neki ellazulni orálisan, akkor szerintem tetszeni fog neki. Ha ő tapasztaltabb, tud segíteni majd a behatolásnál is, ez nem ciki. Utána menni fog magatol. Hajrá! 😊🤘
szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!