Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Gáz lenne megmondani az igazat? 22/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már ismerkedek pár hete, nagyon kedvelem, és szerintem ő is engem, szinte egész nap beszélgetünk, írogatunk egymásnak. Viszont előkerült az a téma hogy hány barátnőm volt eddig, és hát lehet cikizni, de nem volt még nekem.


Én egyáltalán nem vagyok a kamuzásnak a híve, és egyébként most is rosszul érezném magam ha hazudnom kéne neki... De így az alapján hogy vélekedik erről a témáról a legtöbb ember, félek hogy ez elrettenti, és ennyi volt, leráz, vagy legjobb esetben is betesz a friend zone-ba.


Szerintetek mit csináljak?



aug. 30. 20:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9

És miért hazudjak? Az miért lenne jó?

aug. 31. 01:42
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog friendzone-olni, vagy ha igen, nem emiatt, nem fog furcsákat gondolni rólad, nem fogja fölényben érezni magát,
aug. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg nem lesz kellemetlen.
aug. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%

Ez olyan, mint egy állásinterjú, ott is lehet szépíteni a dolgokat a nemes cél érdekeben, vagyis hogy megkapd az állást.

Amúgy ő sem biztos ám, hogy őszinte veled, akár a kapcsolatai számát, akár mást illetően. Lehet, hogy azt mondja, amit hallani akarsz.

Ez mindenhol így van. Nem mindig jó a teljes őszinteség. Ha pl. rákérdez, hogy ki tetszik a munkahelyeden, suliban, akkor nem fogod neki megmondani, hogy bejön vagy tíz csaj, ezek közül háromért nagyon oda vagy. Jobb nők is, mint ő, stb.

Vagy mint egy munkahelyi szituáció, nemrég történt egy látogatás a megbízó részéről, mindent az általuk felállított szabályoknak megfelelöen rendeztünk el természetesen, mint ha mindig úgy lenne, aztán mikor elmentek szépen visszacsináltunk mindent, úgy helyeztük el a cuccokat, ahogy nekünk tetszik, ahogy nekünk a legkényelmesebb, ahogy korábban is volt.

aug. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a csapatmunkát pl. De ha ezt mondtam volna az interjún, sosem kaptam volna meg az állást. Természetesen áradozni kell ilyenkor a csapatmunka szentségéről, hogy komolyan vegyenek, és legyen esélyed.
aug. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amikor szűz srácba voltam szerelmes, nem zavart a dolog, inkább kihívásnak éreztem. Essünk túl rajta érzés megvolt részemről, de semmi különös. Figyeltem rá, gondoltam, hogy izgul, de simán ment az első alkalom. Utána sem volt semmi gond, kezdeményezett, ügyes volt. Pár hónapig jártunk, nem a szex minősége vagy hiánya miatt lett vége. Néha beugrik, hogy te jó ég, ez a fiú egész életében emlékezni fog rám! Hiszen az elsőt mindenki megjegyzi.
aug. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
Az első nőm nem is tudta, hogy ő az első. A végén sem.
aug. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17 Így is lehet! Ügyes!!!
aug. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Első és egyetlen nőm tudta hogy én vagyok neki az első. Neki én voltam a harmadik. Nagy szerelem volt és talán ezért minden jól ment. 41f
aug. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Legyel oszinte. Nem gaz.

Ha hazudnal, az lenne gaz es jovatehetetlen.

aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!