Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is volt mar igy h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is volt mar igy h a vonzalombol nem szerelem hanem szeretet alakult?

Figyelt kérdés

Nagy kemiaval indult a kapcsolatunk erdekes modon nem lettem bele szerelmes de szeretem es még a vonzalom is megvan. Szoval szeretem de szerelmes nem lettem bele.

Masnak is volt mar ilyen?

Vagy ez is szerelem csak egy csendesebb fajtaja?



aug. 28. 22:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem erzek pillqngot es nem gondolok ra 0 24 be meg sokszor elvagyok nwlkule napokig
aug. 29. 17:34
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Az tök jó. Bírom az ilyen magányos farkasokat. Szex is van; kiegyensúlyozott ember lehetsz! Jó lehet melletted dolgozni, lennék a kollégád :)
aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Es hany eves vagy?

En pl mar 25 evesen nem erre vagytam, ez nagyon gyermeteg, kamasz szint. Egy igazi parkapcsolat nem igy kukodik, hogy se lat, se hall az ember.

aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hat mer mindenki mondja hogy milyen mar ha nem vagy szerelmes, meghogy akkor olyat kell keresni akit szerersz, meg hogy ne rabboljam csóri idejét
aug. 29. 20:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Oke, az iraskeped alapjan nincs tobb kerdesem

Max 16 eves lehetsz

aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ott megy ez félre, hogy a szerelem mindenkinek mást jelent.


A kérdés az, hogy ez neked elég e. Hozzáteszem a legtöbb hosszú kapcsolat ilyen állapotba jut el.


Egyébként nem a szenvedely maga hiányzik?…

aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!