Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is volt mar igy h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is volt mar igy h a vonzalombol nem szerelem hanem szeretet alakult?

Figyelt kérdés

Nagy kemiaval indult a kapcsolatunk erdekes modon nem lettem bele szerelmes de szeretem es még a vonzalom is megvan. Szoval szeretem de szerelmes nem lettem bele.

Masnak is volt mar ilyen?

Vagy ez is szerelem csak egy csendesebb fajtaja?



aug. 28. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha azt mondom, nem, nincs ilyen, attól te még így érzel.

Nagyon sok párkapcsolatban vannak így, hideg fejjel. Lehet, hogy te nem vagy érzelmes típus.

Első párkapcsolatod? Voltál valaha szerelmes, tudod milyen érzés, ez az érzés hiányzik most neked? A partnered tud erről, neki megfelel?

aug. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi tobb kellhet ha szeretet es vonzalom is van a reszedrol? Igazabol meg a vonzalom is boven eleg lenne. Az a lenyeg,h jobban erzed magad amikor vele vagy,mint amikor nelkule. Nekem minden kapcsolatomban mas volt a szerelem erzese mashogy jott elo.
aug. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira hiányozna a szerelem, nem lennél vele...

Ha szereted és vonzalom is van, ő sosem fog rájönni, hogy nem vagy szerelmes belé.

Úgy érzed, így nem vagy őszinte? Beszélj vele, hogy ez kb. barátság extrákkal kapcsolat részedről, és majd eldönti ő, hogy akarja ezt vagy sem.

A szerelmet nem lehet irányítani. Nem tudsz akarni szerelmesnek lenni valakibe, mert úgy lenne logikus! Én szerelmes vagyok, vonzalom is van, viszont nincs itt mellettem, és elképzelhető, hogy nem is lesz. Ki járt jobban? A szerelem szívás, ne bánd, hogy nem vagy az.

aug. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem tudott elkápráztatni

Mindig hiányerzeted lesz miatta

aug. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem lehetsz szerelmes, az nem a pillangos, rozsaszin kodos baromsag mar felnott korban.
aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatban-levést is gyakorolni kell. Most ezzel a barátnőddel(barátoddal) ez ilyen.


Ha ő rózsaszín ködben van, és teljes harmóniának éli meg, ami most közöttetek van, az nem lesz jó. Nem égtek azonos hőfokon, nem illetek össze. Valami kevésbé érzelmes társsal lesztek jók együtt hosszú távon.

aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Voltam mindkét oldalon. Dobtam már srácot azért, mert nem volt annyia szerelmes, mint én. Pedig jó volt a szex nagyon... Nem vagyok túl büszke ember, de ez nem fért bele nekem.

A mostani kapcsolatomban más helyzet van, kábé mint a tied: látom rajta, hogy szerelmes belém, nekem mégsem jön az érzés. Folyamatosan lelkiismeret-furdalásom van.

Te ezzel hogy állsz kérdező? Ez a bajod neked is?

aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
En szeretek vele lenni es vonzodom is hozza. De elvagyok hq pl napokig nem irunk egymasnak vagy nem latjuk egymast. Nincs lelkiismeret furdalalsom mert o is pont igy erez csak fura h szeretem vonzodom is csak megse szerelem.l fuggetlenul torodom vele es nem akarom kidobni. Valoszinu hianyzik valami amit magamse tudok ami miatt nem jott a szerelem erzes
aug. 29. 14:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor te boldog ember vagy, és ő is. Nem kell ezen gondolkozni, hogy miért így jó nektek.
aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De mi neked a szerelem, amit hianyolsz? Higy nem vagy nekkule eletkeptelen? Hogy nem gondolsz ra 0-24?
aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!