Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ebből a három tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ebből a három tulajdonságból melyik a legkevésbé fontos egy férfiben? Melyik az amelyikkel meg tudtok alkudni?

Figyelt kérdés

Nem! incel kérdés én is nő vagyok, csak kíváncsi.

Nem kell végletekben gondolkozni, nem gusztustalan ronda, és nem munkanélküli.

Csak nem túl jó külső, vagy nem átlag feletti fizu.


aug. 28. 08:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
#8 ez a két dolog kizárja egymást. Hogy lenne jó a szex egy Lölő külsejűvel. Max. ha Ryan Reynoldst képzelem a helyére.
aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%

#10

20 éves naiv fejjel én is így gondolkodtam. Aztán meglepő módon pont azok nem becsültek meg soha, akik nem voltak pénzesek. Mint írtam, most meg egy milliárdos párom van, aki a tenyerén hordoz és emberileg is imád. Kösz nekem ez megfelel.

aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem kell a legdurvább végletekben gondolkozni.

Nem Lölő kinézet és nem mikropénisz...


Saját véleményem szerint is naiv dolog azt hinni, hogy miközben nélkülözöl, hogy maradjon hónap végére is, olyan könnyű szerelmesnek lenni.


Számomra is kevésbé fontos a méret és a kinézet. Csodálom, hogy a szavazatok alapján a kinézet számít leginkább. (De lehet azért, mert sokan valami gusztustalan emberre gondoltak, én inkább csak olyanokra gondoltam, hogy egy átlagos alkatú, magasságú férfi. Persze nem olyan akitől a hányinger kerülget)

aug. 28. 11:04
 14/21 anonim ***** válasza:
És akkor most az alapján keresel pasit, amit mondtunk neked, te "lány"?
aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Milyen intim meretre gondolsz? Nekem tokeletesen eleg es kenyelmes, elvezetes egy 12-13 cm penisz. Ami ennel kiseb, az nekem nem lenne kielegito.

A kulsore nyomtam, mert az nekem plusz, ha nincs nagy meret, de az elonytelen kulsot nem tudom elfogadni.

aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14. Na akkor mégegyszer. Engem csak érdekelnek a vélemények.

Leírtam én is, hogy én hogyan látom. Ennyi. Nem kell összeesküvés elméletet gyártani. :D

aug. 28. 11:12
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Ne vicceljetek, Lölő az álompasi. Kicsit butuska, de tele van pénzzel, amit hajlandó megosztani veled. Odavan érted, a tenyerén hordoz, irányítható. Kit érdekel hogy hogy néz ki (egyébként nem bűnronda) vagy az ha esetleg béna az ágyban? Súlytalan dolgok, ha a fentiek adottak.
aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
"Kíváncsi lennék miből "érdemesebb" engedni."
aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem meg az anyagiak nem fontosak. Legyen munkája, tartsa el magát. Viszont abból hogy kinézetre felső kategóriás legyen és nagy farka legyen abból nem engedek.
aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

34 éves nő vagyok.


Egyértelműen a kinézet. Nem kell, hogy egy tökéletes félisten legyen. Elég ha valami megfog benne, megvan a kémia és belsőleg is rendben van.


Intim méret egy bizonyos szint alatt egyszerűen élvezhetetlen.


Az anyagiak ( ami miatt nyilván le leszek pontozva, legyen) szintén fontosak.

Itt nem arra gondolok, hogy sok-sok milliót keressen egy hónapban és nyalja ki seggem, tartson el.

De a pénz mozgat mindent, ebből veszel kaját, ebből menedzseled a gyereket, ebből utazol, öltözködsz és jársz orvoshoz stb...

Egy férfi mellett minimum anyagi biztonságban akarom érezni magam. (Attól függetlenül, hogy én egészen elfogadhatóan keresek)


34/N

aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!