Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ebből a három tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ebből a három tulajdonságból melyik a legkevésbé fontos egy férfiben? Melyik az amelyikkel meg tudtok alkudni?

Figyelt kérdés

Nem! incel kérdés én is nő vagyok, csak kíváncsi.

Nem kell végletekben gondolkozni, nem gusztustalan ronda, és nem munkanélküli.

Csak nem túl jó külső, vagy nem átlag feletti fizu.


aug. 28. 08:44
A kérdező szavazást indított:
Kinézet (magasság, jóképűség, test)
Anyagiak
Intim méret
22 szavazat
1 2 3
 1/21 Antiszociális lény ***** válasza:
87%
Francokat vagy te nő..
aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez mind fontos
aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mind fontos, csak azon gondolkodtam, hogy várhatok örökké a félisten kinézetű, nagy P....szű, pénzes pasira...

Ezek mellett persze legyen kedves, jószívű, jó ember..

Kíváncsi lennék miből "érdemesebb" engedni.

aug. 28. 08:51
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
A 2-es vagyok, a farok méretből engednék, utánna a kinézet. A szegénységtől félek a legjobban
aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az anyagiakból. Persze nem jó szorosabbra húzni a nadrágszíjat, de még mindig jobb, mint egy nem kompatibilis méretű farokkal szenvedni egy életen át vagy olyannal együtt lenni, aki nem tetszik, nem vonzódsz hozzá. Legalábbis én ezeket el sem tudom viselni rövidebb távon sem, szinte azonnal menekülésre késztetnek. Ugyanígy a kérdésben nem, de a hozzászólásban már említett személyiségbeli problémák vagy össze nem illőség is.
aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Én a felsoroltak közül az intim méretből tudnék "engedni". Korábbi tapasztalataim alapján ha elég ügyes a fickó, akkor tökmindegy, mekkora a szerszáma (normál keretek között), el tud juttatni a csúcsra. Így én ez alapján nem szelektálok. Nyilván ha az "intim méret" alatt valójában a szex minőségét érted, akkor az más kérdés, mert abból semennyire sem tudnék engedni, de ugye ez szerencsére -számomra legalábbis- nincs összefüggésben a péniszmérettel.
aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván incel kérdés. Azok használnak tipikusan olyan szavakat, mint a 3-as. De hadd válaszoljak és talán megérted. Ha nem olyan a személyiséged nézhetsz ki bármilyen jól, lehet bármennyi pénzed nem fogsz tudni hosszú távra megfogni egy nőt. Ideig óráig talán, amíg ki nem ismernek, aztán megszabadulnak tőled. Farokméretet illetően, ha csak nincs mikropéniszed teljesen irreleváns a nők számára. Sokkal többet számít, hogy mennyire vagy odaadó az ágyban, mint a méret. Hosszú távon, amikor már a szex is unalmassá válik még inkább felértékelődnek a fent említett tulajdonságok.
aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
A kinézet. Ha jó vele a szex és van pénze, kit érdekel, h úgy néz ki, mint Lölő... :D
aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyik jó lenne, ha egy emberben meglenne, de ilyen csak egy maréknyi kiváltságos nőnek adatik meg, mert csak egy maréknyi ilyen pasi van🤣


Ha rengeteg pénze van és jó az összhang, akkor el tudok tekinteni a vonzó külsőtől és ideális farokmérettől. Inkább legyen sok pénze és vegyen meg nekem minden meg utaztasson, minthogy jól nézzen ki, tudjam mutogatni, de felezgessek állandóan.

aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
18%

Ne haragudjatok csajok, de egy kicsit gáz a pénzes szövegetek. Ergo eltartott nők akartok lenni és " büdös a munka" nektek. Kérdés ha elfogyna a pénze ti simán kiléptek a kapcsolatból. Utána majd néztek amikor a karma szépen vissza adja nektek azt amit ti csináltok. Ez nagyon gáz hozzáállás.


Pedig igenis a belső a legfontosabb és az se, hogy mekkora van neki. o.O

Ha boldoggá tesz téged, akkor mit számít mennyi pénze van.? Szerelmet nem lehet pénzen venni.

aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!