Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért közösítik ki a b*zikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közösítik ki a b*zikat meg az emokat?

Figyelt kérdés
Én nem ítélem el őket, én nagyon bírom őőkeet :D de sokan nem.. miért?? ha te sem bírod valamelyiket légyszi írd, hogy miért nem..
2010. nov. 2. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Mert b*uzik és emok.


xD

2010. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Nekem sincs velük semmi bajom, az emberek szerintem azért bántják őket, mert ők másabbak, és mert az emberek gonoszak. Van egy eggyüttes, akiknek az egyik számukban egy fontos rész van: "Miért félsz miért kell mindig távolság, ha beköszönt valami új, ha valami egy kicsit is más" . Szerintem ezek a sorok erre utalnak:)
2010. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ez AFC szám :D
2010. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

a búzákkal semmi bajon,ha nekik az tetszik akkor legyen.

az emok meg mind meg akarnak halni,avval semmi baj se lenne csak ne neznenek ki a fiuk olyan pocsekul ahogy kineznek

2010. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Mert a rothadó társadalom kiirtandó kórokozói!
2010. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert hálaIstennek egyre kevesebb a liberális gondolkodású. Valahova tartozni kell jobb vagy bal. Az aranyközépút nem létezik.
2010. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Futurare ***** válasza:
24%

betegek...

a betegeket meg kell gyógyítani...

sajnos a kezelési mód teljes testi kontaktot kíván...

2010. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A b*zikkal (félek, kiszűrné az oldal) alapesetben nem lenne gond. Engem ugyan taszít a gondolat, hogy másik férfival kerüljek intim kapcsolatba, de mindenki magánügye, hogy mit élvez. Azzal válnak például sokak számára ellenszenvessé, hogy megbotránkoztató módon felvonulnak a városban, magukat a többségnél különbnek beállítva.


Az emokkal pedig az a probléma, hogy nagyrésze elkényeztetett hülyegyerek, akik anyuka-apuka pénzén veszik a drága cuccokat (amit a rájuk épült médiagépezet előír nekik), közben sírnak, milyen rossz nekik. Ezen kívül az, hogy a fiúk lányoknak néznek ki és úgy is viselkednek.

2010. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: van benne valami.. :P

2. egyik kedvenc zenéém :) amúgy igaz lehet.. attól h valami/valaki más lehet jó/aranyos kedves stb, nem kell rögtön elhordani köcsögnek stb.. amúgy tényleg gonoszak :\

3. egyik kedvenc együttesem :D

4. miért néznek ki pocsékul? :P

5. miért kell őket kiírtani? mi bajod velük?

2010. nov. 2. 18:48
 10/21 A kérdező kommentje:
mondjuk a felvonulás télleg izé... vannak és kész, ennyi.. és így a jó. ha nem intézkednek, akkor jól megvannak xP
2010. nov. 2. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!