Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alap elvárások egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alap elvárások egy férfi felé a mai nőktől?

Figyelt kérdés

másik kérdésnél olvastam : "A kozmetikára, higiéniára költés az nem kozmetikai kezelésekre járást jelent, nagyeszűkém, hanem normál esetben egy férfi is használ szájvizet, fogselymet, testápolót, hajbalzsamot, arckrémet, kézkrémet, parfümöt, izzadásgátlót, formázza a szemöldökét"


arckrém, kézkrém, hajbalzsam? WTF?


2024. aug. 24. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hajbalzsam tényleg indokolatlan pl. rövid hajnál, nem leszel igénytelen, ha nem használod, de ja, képzeld mi nők is szeretjük, ha a partnerünk ápolt, igényes, sportos, jó illatú, kívánatos. Egy löttyedt, büdös, full szőrös, zsíros hajú, rohadó fogú csávó nekünk ugyanúgy visszataszító, mint ennek a női megfelelője.
2024. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Az elvárás annyi, hogy igényes és azért valamennyire stílusos legyen. Az, hogy hogyan éri ezt el, lényegtelen.


A fent felsoroltak közül a párom is számtalant használ és ez mindig is természetes volt mindkettőnk számára. Nem értem, hogy mi a problémád.

2024. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Arckrém, kézkrém, hajbalzsam.

Mi a baj velük? Arckrém, hogy ne nézz ki 10 évvel idősebbnek mire 40 leszel, kézkrém, hogy ne az érdes, száraz kezeddel érj a nőhöz, és hajbalzsam, tényleg ha rövid hajrol van szó, nem kell, de amúgy szebb lesz és ápolja a hajat, pl kevesebb hajhullás, stb.

Remelem a szájvíz, fogselyem, testápoló, parfüm, izzadásgátlót nem kell magyarázni, és a szőrök rendben tartását sem. Legyen már mindenki, férfi és nő, ápolt igényes és tiszta. Ne legyen ez már ilyen nagy kérés.

2024. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hogyha száraz a kezed (ami ugye télen kb mindenkinek), akkor alap a kézkrém. Miért érzed kellemetlennek, hogy figyelj az egészségedre?
2024. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
A férfiaknak kellene, hogy önmaguk felé alap elvárás legyen az ápolt, tiszta külső. Próbáld ki, kezd el rendszeresen te is használni ezeket és figyeld meg, hogy mennyivel jobban fogod magad érezni a saját bőrödben.
2024. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"mai nőktől" wtf. Saját magam felé alapelvárás, hogy ne rohadjanak ki a fogaim, ne bűzölögjek, az ápolt haj, kéz és láb, meg hogy összességében egy normális fej nézzen vissza rám a tükörből.
2024. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elvárás az, hogy legyél ápolt, legyen kellemes tapintású a bőröd, jól fésült, igényesen kinéző hajad. Vkinek ehhez kell arckrém / kézkrém / hajhab vagy hajbalzsam, valakinek nem.


Ha vki erre nem akar áldozni, akkor ne picsogjon, ha nem választja egy nő, ha olyan a bőréhez hozzáérni, mint a smirglihez, ha a haja szöszös és kócos, ha konstans izzadtságszaga van (mert "nem fogom magam dezodorral meg kölnivel fújogatni, mint vmi b..i"), ha sárgás / gombás / látványosan törő körme van..,

aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!