Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim még nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim még nem szeretnék hogy lefeküdjünk a barátnőmmel mi viszont már igen, mit tegyünk? 17F

Figyelt kérdés
A szüleim nem szeretnék hogy szexeljek a barátnőmmel. :( Azt kérik hogy elöbb mutassam be őt nekik és utána csinálhatjuk, de addig nem. Mutattam már róla fényképet, arra viszont azt mondták hogy nagyon helyesnek néz ki. A barátnőmmel mi már nagyon szeretnénk szexelni, vagy ha nem is lefeküdni, pettingelni. :( Szívem szerint felugranék hozzá amikor nincs otthon senki és szexelnék vele, de tiszteletben tartom a szüleim kérését is és megértem a kívánságuk. :( Mit tegyünk?
2010. nov. 2. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lassan 18 éves leszel! Erőltess magadra egy kis határozottságot, mert különben örökre a szüleid fognak irányítani, ezt akarod?


Ne engedélyt kérjél, hanem jelentsd ki a dolgot:


Összepakolsz, felöltözöl, majd mikor megkérdezik, hova mész -> "Ma a barátnőmnél alszok, holnap reggel jövök." - és becsapod magad mögött az ajtót.

2010. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
h mik vannak.. :O egyetértek az előttem szólókkal...nem kell mindenről tudni a szülőknek.. :DDD meg am is..ha már ennyire számít neked a szülők véleménye akkor meg bemutatod nekik a lányt és kész.. :D nem nagy dolog... :DD nem gondoltam volna h ilyen még van... :DDD 17/L
2010. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Engedd meg a szüleidnek, hogy miközben te akciózol, hadd üljenek az ágy mellett egy kis sámlin. Utána meg pontozhatnak is. :)

Szerintem egyikőtöknek se fog fájni, ha bemutatod őt.

2010. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem értem.Miért probléma ez?


Én a helyedben mondanám a szüleimnek,hogy be akarom mutatni a barátnőmet és ekkor meg ekkor feljön.

Bemutatott a szülőknek,beszélgettek egyet.

Egy másik nap pedig ott alszok.

Így már a szüleid is nyugodtabbak lesznek!

15/L

2010. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves lázadozó válaszadók... kicsit szülői oldalról megközelítve:

"ha olyan nagy fiú vagy szenteste beugorhatsz aztán csá gondoskodj magadról."... ;)


na de most komolyan, ha már így elcs.szte; akkor nem lázítani kell; sőt dicsérjük meg, amiért őszinte. :)


Azt hiszem örülnék egy ilyen gyereknek... na meg ilyen szülőknek is :) mert vagy úgy nevelték a fiuk, h rosszul viselné, ha egy csaj csak arra használná... vagy ami extra szupi, nem akarják, h a lányzó élete egyik legnagyobb hibáját a kanos kis serdülőjükkel kövesse el... mert nagy v sem, tapasztalatom szerint a pasik kb 15-16 éves koruktól egyedenként változóan akár életük végéig a gatyójókba süllyesztik az agyuk... egy hasonkorú lánygyermek viszont pónilovakról, tündérekről és hercegekről ábrándoznak...


amikor én gyerek voltam nem a vámpírok voltak divatosak és nem csak én hittem el, h az első lesz az utolsó etc.


mutasd be a szüleidnek, ha látják, h ő is éretten gondolkodik, s ezt ne úgy képzeld:

"-Pirike, a Benőke le akar veled feküdni... készen állsz rá?" és ha Pirike nem pirul bele, akkor szabad a háló ;) hidd el 30 év fölött egész könnyen fel lehet mérni az ilyen terepet ;)

2010. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"egy hasonkorú lánygyermek viszont pónilovakról, tündérekről és hercegekről ábrándoznak..."


Hááá :D Az a világ már egy letűnt kor homályába veszik. Hidd el, ez tapasztalat... Amit te mondasz az ma, a serdülőkor előtti lányokra igaz. :)

Nyilván itt most a többségről beszélünk.


"ha olyan nagy fiú vagy szenteste beugorhatsz aztán csá gondoskodj magadról."


Ne viccelj már, miért csak végletekben gondolkozol? Te biztos nem vagy szülő ha ilyet mondasz. Itt nem arról van szó, hogy valaki "nagy gyerek", hanem arról a minimális szabadságról amit a szülő nem vehet el a 17 éves gyerekétől. A szülőre tartozik, illetve jogos a beleszólása például abba, hogy a gyerek hogyan viselkedjen a felnőttekkel szemben vagy éppen abba hogy mennyi házimunkát végez, rakjon rendet maga után stb...

De az nem tartozik a szülőre hogy a barátnőjével mit csinálnak ketten együtt, az meg végképp nem hogy mikor fekszenek le. Tanácsot lehet adni, de ennyi. Megtiltani? Nevetséges.

2010. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!