Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim még nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim még nem szeretnék hogy lefeküdjünk a barátnőmmel mi viszont már igen, mit tegyünk? 17F

Figyelt kérdés
A szüleim nem szeretnék hogy szexeljek a barátnőmmel. :( Azt kérik hogy elöbb mutassam be őt nekik és utána csinálhatjuk, de addig nem. Mutattam már róla fényképet, arra viszont azt mondták hogy nagyon helyesnek néz ki. A barátnőmmel mi már nagyon szeretnénk szexelni, vagy ha nem is lefeküdni, pettingelni. :( Szívem szerint felugranék hozzá amikor nincs otthon senki és szexelnék vele, de tiszteletben tartom a szüleim kérését is és megértem a kívánságuk. :( Mit tegyünk?
2010. nov. 2. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi a kérésük én megtenném.
2010. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bemutatod és megdugod. Vagy megdugod és úgy mutatod be! Nem nehéz választani.
2010. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

heeee?

te most komolyan beavatod a szexuális életedbe anyádékat ?

2010. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

16:01


Muszály volt mert nála szerettem volna aludni és akkor nem léphetek le csak úgy otthonról hogy minden nyom nélkül eltünök hirtelen és nem jelentkezem, csak másnap reggel. :S

2010. nov. 2. 16:04
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

de akkor is mondod hogy barátomhoz megyek (lány)

nem azt mondod anya megyek dugni reggel jövök

2010. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És miért nem mutatod be??? 2 perc, aztán mehetsz...
2010. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vagy azt mondod, h a barátomhoz megyek (fiú) és megdöntjük a non-stop playstationrekordunk... ;)
2010. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Ez világos, de akkor sem kötelező azt mondanod anyádéknak hogy "meg akarom dugni a barátnőmet" mondhattad volna hogy csak ott akarsz aludni. Másrészt ez csak kettőtök dolga mivel már nem vagytok annyira fiatalok, mi köze ehhez a szüleidnek? Mi az, hogy megtiltják hogy lefekhessetek? Ha lány lennél jobban érteném az aggódást, de így ez teljesen nevetséges. Harcolj már ki magadnak egy kis önállóságot, meg magánéletet. Vagy majd 30 évesen is anyádék döntenek helyetted a magánéleti dolgaidban?
2010. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy "dúgni megyek", azt mondtam hogy szeretnék a barátnőmnél aludni. Persze, szexelni is szerettünk volna aznap éjjel.
2010. nov. 2. 16:13
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

de nem azt kell mondani mert = dugni megyek...

barátomnál alszom. :D ennyi

2010. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!