Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Noi kollegak a munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noi kollegak a munkahelyen azt ecseteltek, hogy most az aputest a meno a fiatalabb es a kozepkoru nok koreben egyarant. Igaz ez?

Figyelt kérdés
aug. 22. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nem jon be. Sem regebben, sem most. Nem kell, hogy izmos legyen, de ne legyen beles.
aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
9, nem véletlenül tettem hozzá, hogy "átlag magyar"...itthon teljesen más az aputest. Akiket linkeltél, azok szerintem csak simán átlagos férfitestek nem kell hozzá apunak lenni. Itthon nem így néznek ki az biztos. Aki jár bevásárlóközpontokba szombat délelőttönként, nagyobb családi rendezvényekre, strandra, az szerintem tudja miről beszélek. Vagy én élek egy párhuzamos univerzumban.
aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%

4es vagyok. [link]


Naaa erre gondoltam inkább, ez nekem nagyon bejon 😍

aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

#13 nagyon nincs reális képed :D szoktál kimenni a világba, nem csak a teló? :D ez is egy full kigyúrt csávó tök nagy izmokkal, aki az edző teremben tölti a fél életét. csak nincs leszállkásítva. nézd meg a többi tartalmát.


az apa test kb egy átlagos férfi test. plusz esetleg súlyfelesleg.


(amúgy kb emiatt gondolják az incelek, hogy a nők a férfiak 20%-át akarják csak. annyit teszek hozzá, hogy és azt gondolják, hogy az semmi extra az csak az átlagos :D)

aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Az aputest az, amit a 9-es linkelt.
aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
13# ez egy kokszos kan cigány, ilyet akármikor találsz magadnak sok rohangál belőle.
aug. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Menőnek nem menő, de régebben is, most is, bőven volt aputestű férfi, aki tetszett a nőknek, nem kell ahhoz kigyúrtnak meg focista alkatúnak lenni. Jó, itt dadbod / aputest alatt azt értsük, amire a neten elterjedt ez a kifejezés, azaz a "Leonardo DiCaprio a strandon" c. sztorit ( [link] ), nem a Németh Szilárd testalkatot.
aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!