Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkahelyen miért cikizik...

A munkahelyen miért cikizik az embert ha több pénzt szeretne keresni?

Figyelt kérdés

Egyes kollégák szoktak velem gúnyolódni ha megtudják, hogy már megint túlóráztam vagy éppen elvállaltam egy ünnepnapot az extra pótlékért.

Egyszer már azt is megkaptam, hogy "te ezt csak a pénzért csinálod" amit őszintén nem értek... elvégre egy munkahelyen vagyunk.

Sokan úgy beszélnek a cégről mintha egy házasság lenne ahol te hűséget esküdtél és jóban, rosszban itt leszel.

Én elég egyszerűen működök ha nem tudja hozni azokat a számokat a vállalat amit én elképzeltem akkor kalap, kabát és szerintem ez abszolút így van rendjén.



júl. 30. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán olyan helyen kellene dolgoznod, ahol arányaiban tekintve kevesebb az idióta.
júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te butácska vagy még, ők meg már régóta azok.


Ne ess abba a hibába, mint ők, hogy megrekednek az életben.

aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!