Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó pasinak(aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó pasinak(aki mellé még ismertebb és gazdag is) is nagy szó ha egy kiemelkedő külsejű nő ráír, vagy az ilyenek annyi közeledést kapnak nőktől, hogy lehet hogy vissza sem ír?

Figyelt kérdés

Gondolom itt a sok incel kérdés után nem épp ilyen férfiak gyűlnek össze de gondoltam megkérdezem


Életem nagy hibáját készülök elkövetni és ráírni valakire, akiről azt hallottam hogy fogalmazzunk úgy nem veti meg a nőket.


Ugye ha egy átlag férfire valaha ráírna egy kiemelkedő modell külsejű nő, akkor az nyilván infarktust is kapna a gyönyörtől, de ha egy nagyon jó pasira ír rá egy ilyen nő, aki ráadásul még sikeres is és aranyásók hada is vadászik rá és biztosan megvolt már neki nagyon sok szép nő, vajon neki is kuriózum ha egy modell külső ráír vagy egy ilyen típus akár lógva is hagyja?


Sosem csináltam még ilyet, de annyira tetszik valaki hogy kivételt akarok tenni, akár egy éjszakákért cserébe is……


Mit gondoltok erről a helyzetről?


(A legjobb lenne ha lebeszélne valaki)


aug. 20. 19:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9 hàt én pont csak annyit akartam

Nem szerelem típusú férfi

aug. 24. 21:39
 12/18 A kérdező kommentje:

10 mondjuk nekem nekem ezt továbbra is nagyon nehéz elképzelni hogy lányok hada ilyenkor ráír ilyen pasikra. Persze tudom hogy van ilyen, mert ők maguk mondják, de el nem tudom képzelni hogy mit írhatnak nekik….


Nekem sem fordult volna meg a fejemben, ha nem tetszene ennyire már több hete

aug. 24. 21:41
 13/18 anonim ***** válasza:

7 ő hagyjuk már hogy elveszik a varázs....

mennyi ilyet lehet olvasni hogy a nagyon szép nőktől félnek a férfiak, hogy mennyire szeretnék a férfiak hogyha a nő kezdeményezne... akkor ezekkel mi a helyzet?


Nagyon fura, mert én is voltam már ilyen helyzetben, bár nálam nem ismert volt a férfi, csak én tudtam róla ő meg rólam nem...

na most ilyenkor mi a helyzet?

Ha a szép nő tud a pasi létezéséről és nagyon akarna tőle valamit a férfi meg azt sem tudja hogy létezik.

Akkor a nő csak sóvárogjon utána?


Továbbá én azt nem hiszem el hogy egy tényleg nagyon szép nő ne lenne kuriózum még egy olyan palinak is aki nagyon magas szinten van.


Brad Pittnek is fixen kuriózum volt a 30 éves Angelina Jolie, pedig ők aztán fixen pont egy szinten vannak. Mind külsőleg, sztár státusz, anyagiak.... mégis fixen örült pitt mint majom a farkának.


Azt elfelejti sok ember hogy gyönyörű nőből nagyon kevés van, főleg az életben. Persze a neten látsz 200-at egymás után, de az életben mindenki sokkolódik, ha az utcán elsétál melletted hogy 10/10-es nő....


Én személy szerint végül is sosem írtam férfinek, mert egyszerűen zavarban voltam, meg azért én annyira nem is vagyok különleges szépség....


De nem tudom elképzeli hogy ez a férfi akiről itt kérdeznek bárki legyen(amúgy kiváncsi is vagyok hogy ki lehet) egy 10/10-nek ne örülni brutálisan....

szept. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szept. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most őszintén egy ilyen nő ráírna bármilyen jó pasira nem sokkolódna a pasi? 😂 fixen igen
szept. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nagyon egyezik a véleményünk, szerintem is így van ahogy írtad


Bár ahogy irtam én nem tudok a férfiak fejével gondolkodni, de azt elhiszem hogy egy igazi férfias férfinak az tetszik ha vadaszhat a nőre.

Ettől függetlenül én is azt gondolom hogy egy kimagasló no bárkire ha ráír az a pasinak nagyon be fog jönni.


Egyébként én is hagyom a dolgot, hacsak Budapesten nem futunk össze valahol, akkor annyi lesz, abban sem vagyok biztos hogy nagy csajozós típus-e. Bár eléggé olyan vibe-ja van, a nőügyeiről semmit sem tudni.


Azt mondta hogy rá lehet írni, de túl cikinek érzem én is. Tudnám is hogy mit írjak már, de hagyom a francba.

Pedig még továbbra is nagyon tetszik 3 hónap után is, tehát ez nem csak fellángolás. Főleg hogy nekem nagyon ritkán tetszik férfi.

szept. 1. 19:41
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene hagynod ha tényleg ennyire tetszik

Amúgy sem igaz az hogy a férfiak nem szeretik ha a nő kezdeményez

Én voltam már kedves is férfivel és kapcsolat lett belőle illetve játszottam is az elérhetetlent és a második kisebb próbálkozás után feladta..

pedig tetszett az illető

Úgyhogy ennyit arról hogy a férfiak szeretnek vadászni

szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

De fixen hagyom már

Marad a lesegetés és a vonzalom

Hiszek a férfiaknak inkább, csak ők tudjak jobban ha nem szeretik ha a nő kezdeményez

Így viszont gatya az olyan kapcsolatoknak, ahol a nő tud a férfiről, a férfi viszont nem a nőről…


Ezt sajnálom

szept. 19. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!