Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó pasinak(aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó pasinak(aki mellé még ismertebb és gazdag is) is nagy szó ha egy kiemelkedő külsejű nő ráír, vagy az ilyenek annyi közeledést kapnak nőktől, hogy lehet hogy vissza sem ír?

Figyelt kérdés

Gondolom itt a sok incel kérdés után nem épp ilyen férfiak gyűlnek össze de gondoltam megkérdezem


Életem nagy hibáját készülök elkövetni és ráírni valakire, akiről azt hallottam hogy fogalmazzunk úgy nem veti meg a nőket.


Ugye ha egy átlag férfire valaha ráírna egy kiemelkedő modell külsejű nő, akkor az nyilván infarktust is kapna a gyönyörtől, de ha egy nagyon jó pasira ír rá egy ilyen nő, aki ráadásul még sikeres is és aranyásók hada is vadászik rá és biztosan megvolt már neki nagyon sok szép nő, vajon neki is kuriózum ha egy modell külső ráír vagy egy ilyen típus akár lógva is hagyja?


Sosem csináltam még ilyet, de annyira tetszik valaki hogy kivételt akarok tenni, akár egy éjszakákért cserébe is……


Mit gondoltok erről a helyzetről?


(A legjobb lenne ha lebeszélne valaki)


aug. 20. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Két verzió van.


Verzió 1: ismeritek egymást, követitek egymást közösségi oldalakon, illetve van kapcsolódási pont. Ebben az esetben biztos másként tekintene rád szerintem, mint a teljesen ismeretlenek közeledésére.


Verzió 2: semmi ismerettség nem hiszem, hogy bármi komolyat gondolna belőle, de ha az ő szemében kitűnsz, még akár győzelem is lehet, de azt tudnod kell, hogy erre sokszor nem válaszolnak az emberek.


+gondolatok: ha híres(1m+ insta követő például), akkor sokszor fizetnek valakit, hogy kezelje az üzeneteket.


Vélemény/tapasztalat: ha tényleg tetszik neked, én megpróbálnám, bár én a másik oldalról csináltam már olyat, hogy egy random csaj instaprofiljába belebotlottam, mert ajánlottak között volt és privátban reagáltam az egyik story-ra amikor pont rómában, volt és mivel én is voltam már rómában, így egy beszélgetés kezdődött. Sajna nem ment tovább a dolog, mert foglalt volt, de nice try, és a mai napig nem bánom, hogy kezdeményeztem.

aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Élőben esetleg nem tudnál próbálkozni. Lehet tudod merre szokott tartózkodni, enni, pihenni stb. Úgy szerintem könnyebb lenne, mint írni. Kitudja hány üzenet kap egy nap.

Találj ki valami frappáns indító szöveget.

Mivel már elhatároztad magad , könnyebben fog menni

aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Abszolút nincs kapcsolódási pont sajnos, totál más területen dolgoztunk

Nincs egymillió követője, de azt tudom hogy szokott kapni üzeneteket és nézi is őket

Azt is tudom pletykákból hogy nagy womanizer típus


Igazából csak a férfi elmére lettem volna kiváncsi hogy hogy működik mivel én képtelen vagyok elképzelni hogy hogy működhet a férfi agy.


Eleve azt nehéz feldolgoznom hogy vannak nők akik ténylegesen így írogatnak férfiaknak.


Azt nem tudom eldönteni ahogy a kérdésben is irtam hogy egy ennyire jó pasinak vajon milyen lehet ha egy tényleg jó nő ír neki. Hiszen ha átlagos ír amiből a legtöbb van, az nyilván nem hatja meg, de közben még a legjobb pasiknak is tenni kell azért általában ha csak szexet akarnak vagy kapcsolatot. Nekik kell odamenni, kezdeményezni stb….


Szóval nem tudom elképzelni hogy ha egy kimagasló nő erre hajlandó hogy ő kezdeményez, akkor az meg egy ilyen nagyon jó partynak is ne legyen kuriózum.


Egy nőről tudok akivel elvileg volt köztük valami, átlagnál jobb volt de semmi extra különös

aug. 21. 07:21
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Jó pasiként írom.


Nem fog hátast dobni attól hogy jó nőként írsz neki. Ha ép nincs senki kéznél nyilván örülni fog, mert újabb csajt dughat meg. Szóval az öröm az lehet valódi részéről, annak ellenére hogy megszokta a nők kezdeményezését. Én magam részéről (csak a magam nevében írom) nem szerettem soha ha a nő kezdeményez. Valahogy elveszti a varázst.

aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt tudtam mindig is hogy a vadaszoszton miatt szerettek menni a nők után, viszont én rengeteg olyan szitut lattam amikor modell csajok másznak rá tehetős férfiakra es a férfiak pesze mindig bele is mentek.


Ha párkapcsolati szandekaim lennének, akkor nyilván eszembe sem jutna, de nem azok vannak

Egyébként meg nincs esély arra hogy találkozzunk


Én azt gondolom hogy meg a fiatal 10/10es milliárdos világsztár Brad pitt is örülne annak ha egy kiemelkedő nő azt mondaná neki hogy kb bármikor bárhol a szituáció


Pont azért mert a férfiaknak azzal a tudattal kell élni hogy nektek kell menni a nők után mindig.


De valószínű hogy csak eljátszottam a gondolattal, mert úgysem merem megtenni… pedig szeretném.

aug. 21. 14:28
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem ír vissza, akkor nem tetszel neki, vagy van valakije. Hiába hiszed magad a világ legszebb nőjének, nem vagy az, de ha az lennél sem lehetnél mindenkinek az esete.
aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg nem tanácsos nőként kezdeményezni. Ahogy valaki már írta, elveszi a varázst.
aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6 kedves, még nem irtam neki, ha nem látnád, pont erről szólt a kérdésem hogy hogy állnak ehhez a férfiak.

Általánosságban kérdeztem, mert nem igen számítottam arra hogy van itt jó pasi

Nyilván nem itt gyülekeznek.


Azt sem senki nem mondta hogy én vagyok a világ legjobb nője, eleve nincs is olyan, de nyilván fel sem merült volna bennem hogy én kezdeményezzek ha nem lennék olyan szinten


Ha meg egy nőt 14 éves kora óta 2356346 férfi bámulta már meg akárhova megy és a külseje kellett a munkájához, akkor elhiheted hogy tudja magáról hogy milyen szinten van.

aug. 21. 17:06
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha vissza is ír, max. szex lehet belőle. A férfi akkor lesz szerelmes, ha ő vadászik a nőre, ez arany igazság, persze itt mindig lehurrognak. Minden csóró, ronda férfi álma, hogy egy gyönyörű nő randira hívja.

De tudjuk a legtöbb férfi nem ettől lesz szerelmes.

aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A gazdag, jóképű, elismert pasiknak sorra ajánlkoznak fel nők, kifejezetten szépek is (mert ugye szívesen lennének kitartott libák mellette). Meg van egy csomó kamu hacker profil is. Nem lesz kuriózum.
aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!