Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol ismerkednek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkednek az emberek (ilyen) mentális problémával manapság?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta vannak problémáim tic-ekkel. Sosem diagnoisztizáltak Tourette-szindrómával, de úgy sejtem, az áll a háttérben. Az esetek 99%-ában tudom kontrollálni úgy, hogy ne tűnjön fel senkinek, de nem mindig sikerül, és néztek már rám furcsán emiatt idegenek buszon, iskolában, munkahelyen stb. Szerencsére nem túl komoly, csak enyhe motoros tic-ek.

Emellett még idegi sérülésem is van pár éve, ami miatt kicsit pontatlan a koordinációm bal oldalt.


28 éves férfi vagyok Budapest környékén átlagos kinézettel és jó anyagi háttérrel.

Próbáltam már barátokon keresztül, online és munkahelyen is ismerkedni, de sikertelenül. Ti mit ajánlanátok? Ha esetleg azt is leírnátok, hogy hogy állnátok egy ilyen emberhez, az is sokat segítene.

Köszönöm a válaszokat.



aug. 19. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi célból ismerkednél? Társkeresés, barátkeresés,vagy haverkodás.

De ez lényegtelen,mert aki mint embert értékel,az nem azt nézi,hogy tickelsz -e !

aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: "aki mint embert értékel,az nem azt nézi,hogy tickelsz -e !" Na pont ilyen embert marha nehéz találni. A legtöbben önzőek, felszínesek, türelmetlenek, bunkók, irreálisan gondolkodók. Meg sem akarnak ismerni, hogy milyen vagy, esetleg ideig-óráig érdekled őket (főleg ha valamilyen érdekük fűződik ehhez), aztán eldobnak, elfelejtenek. Én esetleg valami önsegítő-önfejlesztő klubot tudnék elképzelni, ott talán elfogadóbbak egymással az emberek, hiszen mindegyiküknek van valamilyen nehézsége.
aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magamból indultam ki, mert nekem volt sánta barátom, volt már tickes is, és volt fóbiás is.De mint ember jók voltak, és észre sem vettem a "hiányosságaikat ".

Persze ezek már a múlt barátságai, sajnos egy már meghalt, kettő pedig messzire költözött.


# 1

aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én is Tourette szindrómás vagyok, és van pár egyéb betegségem is.

Az eddigi tapasztalatom az, hogy amikor nyitott vagyok, és elsőre elmondom másoknak hogy ez meg az van, akkor könnyebben elfogadják (így nem éri őket hirtelen az infó hosszú ismerettség után), és nekem is sokkal kevésbé stresszes új emberek körül lenni. Nyílván mindig van 1-1 ember, aki ezt nem fogja elfogadni, de legalább már az elején tudom, hogy nem érdemes rájuk pazarolnom az időmet.


Csak annyit tudok tanácsolni, hogy legyél türelemmel, és meg fognak téged találni a megfelelő emberek akár egy barátnő vagy egy baráti társaság (esetleg mindkettő) formájában :)


Ha van bármi más kérdésed, vagy csak szeretnél valakivel beszélgetni aki megért, akkor nyugodtan rám írhatsz. 🥰

szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!