Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szőke haj nőiesebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szőke haj nőiesebb és fiatalosabb, a férfiak miért a barnákat szeretik?

Figyelt kérdés

A barna haj, barna szem párosítás nem csak hogy férfias és egyáltalán nem áll jól egy nőn, de még öreget is. Egy 20 éves barna hajú jó ha kinéz 40-nek, annyira leöregíti.


Ezzel szemben a szőke haj nemhogy csajosabb, de még fiatalabbítja is a nőket. Egy 40 éves szőke csaj kinéz 20-nak, annyival fiatalabbítja a hajszíne. (Madonna is 66 éves, a szőke hajszíne miatt mégis 30-nak néz ki)


A többség akkor miért az öreges és elavult barna hajszínt részesíti előnyben?



aug. 19. 09:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
#8 Azért írtam a hamvasat is, kinek ez, kinek az.
aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pont a szőke öregít, ráadásul mindenki látja ha festve van, nem beszélve amikor tiszta sárga vagy lenövéses, szerintem inkább visszataszító. Kivéve ha természetes, de az azzal járó alap kókadt bőrszín sem túl szép.

És, hogy miért a barnákat választják, ha a szőke szebb? Mert nem szebb, csak te hiszed azt.

aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Neked valami bajod van. A normálisabbja nem hajszín meg szemszín alapján válogat
aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi napokban az volt a baj, hogy a férfiak a szőkéket veszik észre csak...
aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Analfabéta vagy színtanból, kedves kérdező.

Azért ez sokkal összetettebb, mint ahogy kisarkítod.

(“Csajosabb” - tiniként se használtam ezt a szót, annyira gáz.)

A NEM MEGFELELŐ hajszín teszi öregesebbé, fakóbbá, beteg kinézetűvé az embert. Ez mindenkinél teljesen más.

Sok embernél ez pont a szőke, és abból is egy olyan árnyalat, ami elüt tőle tónusban, élénkségben.

Nézz rá szegény Ariana Grandéra. Amióta szőke, 20 évvel öregebbnek néz ki. Sötét ősz típusú nő, de beválasztottak neki egy világos nyaraknak / világos tavaszoknak való hajszínt. Annyira elüt a természetes tónusaitól, hogy még a szemöldökét is szőkíteni kell, de így se lesz frissebb a végeredmény.


Más meg a barnától, feketétől lesz fiatalosabb, frissebb, üdébb.

“A barna szem - barna haj párosítás férfias”. - Ne haragudj, de életemben nem hallottam ilyen orbitális baromságot.

A kijelentéseid alapján még rasszista is vagy. A szemszínük, hajszínük alapján diszkriminálod, bullyingolod a nők óriási százalékát. És köztük, igenis, rengetegen vannak, akik gyönyörűek.

2024 van, bébi. Nem nice az a viselkedés, amit tolsz. És menő se leszel tőle, hidd el.

aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

most éppen fehér a hajam élénk sötét lila ombréval ...

ez most szexy vagy öreges?

:D

aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"A barna haj, barna szem párosítás nem csak hogy férfias és egyáltalán nem áll jól egy nőn"


Innentől kezdve nincs értelme tovább olvasni a kérdésedet.

aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy Madonna kb. egy szétesett 80asnak néz ki a szar plasztikai műtétei miatt a valóságot mutató képeken... a saját maga platformjain megosztott képeken meg nem a szőke haj segít fiatalabbnak kinézni, hanem a faceapp és a photoshop.


A barna, sötét haj önmagában nem öregít. Az öregít, ha valaki a bőrtónusához és a színeihez nem passzoló színre festeti a haját. Én pl. világos hajjal betegnek és 20 évvel idősebbnek néznék ki.


Az, hogy kinek mi tetszik, meg ízlés kérdése. Van, akinek a fiatalság mint olyan nem tetszik, hogy szélsőséges példát hozzak. De pl. párom mondta, hogy neki egyáltalán nem vonzó a szőke haj nőkön szexuálisan.

aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!