Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 percig ültem az ölébe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 percig ültem az ölébe, csókolóztunk, stb de nem ált fel neki. Máskor már egy csóktól felál neki. Ez most mi miatt volt?

Figyelt kérdés

Nem akartunk lefekudni csak eddig olelkeztunk es csokoloztunk, most kicsit beleultem az olebe, kezdtunk kozelebb kerulni egymashoz.

Csokoloztunk, simogatta a hatam, a fenekem, mozgolodtam kicsit, de nem alt fel neki. En nem ereztem..

Maskor mindig felall egy csoktol is.

Mi miatt volt ez?

Kicsit zavaro, vagy nem tudom..


aug. 16. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Izgult
Nem volt neki jo erzes
2 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Jól érzed azt amit érzel, és amit próbálsz elhessegetni magadról.
aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol volt benne?

Nem volt túl fáradt? Esetleg nem edzésről jött? Nem tanult vizsgára előtte?

Az is lehet, hogy kiverte a randi előtt.....(bocsánat ha vulgáris voltam)

aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ejszaka 1 orakor volt, nagyon faradt volt.
aug. 16. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok

Ha kimerült volt a szervezete akkor sokkal alacsonyabb a pulzusa és a vérnyomása is, kevésbé ágaskodik szerszám. Ilyen esetben nem is javaslom hogy feltétlenül erőltessed a szexet, mert nem biztos, hogy élvezni fogja.

Ha együtt is alszotok akkor inkább reggel dobd be magad vagy olyan napon amikor kipihente magát.

Remélem segítettem...... :)

aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy normális pasi, nem egy állat. Megadhatod a számát.
aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Velünk férfiakkal is előfordul, hogy időnként túl fáradtak vagyunk a szexhez, stressz miatt nem kívánjuk épp, vagy csak épp nincs hozzá hangulatunk. Ettől függetlenül egy kis gyengédség, ölelkezés, simogatás, stb ugyanúgy jól esik.


Sok nő szerintem azt hiszi, hogy minden férfi csak állandóan üríteni akar a nőkbe és semmi igényünk szenvedélyre.


Fölöslegesen aggódsz kérdező, ebből messze nem következik az, hogy a párod nem kíván. Töröld is a fejedből a gondolatot, máskülönben elkezded ezzel mérgezni a kapcsolatot. Akkor viszont a vége tényleg az lesz, hogy nem fog kívánni.

aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!