Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki 16 évesen leszbikus?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja, hogy ő leszbikus és van idősebb barátnője és már le is feküdt vele. 16 éves!! Ez nem változhat már? Mert most elvileg kamasz, ilyenkor tombolnak a hormonjai stb, nem fog már fiút szeretni?
2010. nov. 2. 01:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

hát szerintem a valószinűsége annak, hogy ilyen maradna, elég gyenge.Szerintem csak kiváncsi, téged sem azért "tartott", mert szeretett, hanem,h. "kipróbáljon", aztán megvolt és viszlát, most jöhet a lánnyal ;)

de ha nem ilyen kis riban*:D, akkor nem bizti,h. ezért van :)

lehethogy csak "fellángolás"beszéld meg vele..Hány éves vagy? ha mindketten fiatalok, és pár hete vagytok együtt, akkor ez még semmi komoly:)

2010. nov. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Aj.Én már unom az ilyen kis gyökér r*bancokat -.-

Divatból jön már ez lassan h mindenki meleg -.-

Lehet h csak hazudik,vagy játssza az eszét!

2010. nov. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fog még fiút akarni.

Hagyd magára és keresni fog.

2010. nov. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lóf@szt fogják érdekelni a fiúk. A homo-és biszexuálisok már 12-13 éves koruk körül tudják, hogy ők mások. 16 éves korra pedig régen letisztázódot az emberben a szexualitása. Leszbikus és az is marad.
2010. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
homofób vagy vagy mi? hogy lehet valaki 16 évesen hetero? ugyan az...
2010. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16 évesen hogy a bús ku*va pi*ába tudná hogy leszbi??

Ez kialakul.

Egy bu*i faszi sem tudja még 16 évesen hogy az lesz.

Ez hülyeség, azt se tudja jóformán hogy mi az igazi szex.

2010. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De én nem pasi vagyok, hanem lány és csak sima barátnők vagyunk. Meg nem vagyok homofób, csak nem értem, hogy ilyen fiatalon letisztult-e már neki, hogy mit akar..
2010. nov. 2. 11:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó válaszoló, de a meleg, a biszex és a heteró is tudja 13 éves kora körül, hogy melyik nem(ek)hez vonzódik. Én már 12 évesen tudtam, ahogy még rengetegen tudják ilyen idősen. Bocs, ez van.
2010. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

És kérdező!

Miért, neked nem tisztult le, hogy mit akarsz? Oh, persze dehogynem, te heteró vagy, akkor te már biztosan tudod, hogy az vagy, de szerinted egy leszbi/meleg még bőven kinőheti, ugye? Ha leszbi is, ne érdekeljen, nem fog megváltozni, mert nem kell és nem is tud.

2010. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is miért ne tudhatná már 16 évesen hogy leszbikus-e vagy sem?

Nekem rengetek leszbikus ismerősöm van aki mind azt mondja hogy már kiskora óta tudja hogy az! (14-15 évesen).


Nem kell ahoz szexuális kapcsolat nővel vagy férfival hogy tud hova tartozol!!!

Bár igen, tény hogy manapság már sok tini divatbol csinálja, és én az ilyen embereket ugy nyakonvágnám hogy csak na, mert bezzeg ha otthon kéne bevágni anyucinak meg apucinak hogy meleg vagyok akkor már hirtelen hetero lenne!


Én 15 éves korom ota tudom hogy leszbikus vagyok, és azota sem jutott eszembe hogy pasival legyek, és nem is akarok, mivel nem vonzanak, nem tudják megadni nekem azt amit szeretnék, és én sem amit ők szeretnének! Ennyi!


Gondolom senkinek sem kell megvárnia a 18 életévét hogy megtudja hogy hetero-e vagy meleg! Érted.


Ha a barátnőd 16 évesen tudja hogy leszbikus akkor gondolom te sem vagy több mint 16 és mégis tudod hogy hetero vagy! Ha te tudod magadrol, ő miért nem tudhatná magárol hogy leszbikus-e? :)

22/L (leszbikus)

2010. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!