Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés során férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során férfiaknak mennyire illik kimutatni, hogy kívánják a nőket?

Figyelt kérdés
Igazából kulturálisan az az elvárt, hogy erre csak max finom célzások legyenek, pedig ösztönösen jönne a vágy. Az nagyon proli dolog, hogy nyíltan megmondani, hogy "jó a csöcsöd" vagy ezt meg azt csinálnám veled, de mégis nehéz néha, hogy vissza kell fognia magát az embernek. A kétértelmű csipkelődések sem minden helyzetben jók. Amíg nincs kimondva, hogy járnak, addig hogyan illik viselkedni?

aug. 9. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nyilvánvaló hogy nem a 2 szép szeme miatt ismerkedik egy pasi, meg mit akar, ha nyomul keres hív meg stb.
aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Hogy illik viselkedni? Jólnevelten. Nem, nem kell mondani, hogy jó a csöcsöd, nem kell durva kétértelmű erotikus vicceket elsütni és nem kell tapogatni se.

Csak úgy bánj vele, mint egy emberrel.

aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyunk állatok. "Szép vagy, csinos vagy" és hasonló szép kifejezések bőven elegendőek az elején. Nyilván, a nő is tudja, hogy mi lesz belőle, ugyan azt akarja ő is.
aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nincs általános szabály. Az egyik helyzetben egy kicsit hosszabb szemezés is tolakodó lehet, a másik helyzetben meg már tűkön ül a nő, hogy mikor fogod végre lesmárolni. Leginkább bízni kell az emberi készségeidben - abban, hogy érzed, kivel mikor minek van meg a helye.
aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként. Nem útszéli munkásként.

Nem így kell kezdeni, hogy jó a s.egged köl kóla?

Hanem szépen beszélgetni, szemébe nézni, véletlenül végig símtani a kezén. Ilyenekkel is el lehet mondani, hogy kívánod a nőt.

aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem illem kérdése. Van az amikor beleviszed a szexualitást a beszédedbe, de csak éppen észrevehetően. Ez növeli az izgalmat. Jól eső. És ha beszáll, partner a másik, az már flört. De ha valaki az elején durva szexuális utalásokkal nyit, az taszító. Előbb vonzónak kell lennie valakinek, aztán kifejezheti vágyait.

Fordított esetben vaszeg ellenkező hatást ér el.

aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem éreztem késztetést hogy bármilyen nőnek ilyen fax módon adjam a tudomására hogy tetszik hogy "jó a csöcsöd".:D Lehet hogy mondjuk a Tibi atya/ Trollfoci körökben ez megfelelő, de azért én nem vagyok tapló bohóc.
aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezek olyan dolgok, amikről nem kell beszélni. Ezeket csinálni kell. Én így oldom meg.
aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
40%
Azért azt jó figyelembe venni, hogy a csaj sírva menekül az anyukája szoknyájához, ha nem kívánod. Meg akkor is,ha ezt nem elég cizelláltan adod tudtára. Pl egy csók után; - Mmm! Ez felkavaró volt! Megmozdult mindenem...
aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amelyik rám írt privátban azt kérdezve hogy "milyen érzés a farkamban a magömlés?" arra kérném hogy a homokos hajlamát ne az én üzeneteimben élje ki. Természetesen megkaptad a letiltást.
aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!