Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés szakaszában mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés szakaszában mikor illik megbeszélni hogy csak egymással foglalkozzanak?

Figyelt kérdés
Akár internetes társkeresés akár egyéb.. nem tudni a másiknak hány talonban levő személye van, illik megkérdezni? Illik szólni hogy én csak vele ismerkedek és szeretném ha ő is csak velem foglalkozzon? Hogy hozná tök fel és mikor?
2023. júl. 8. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nyomulással csak elijeszted a másik felet. Neki magától kell akarnia csak veled foglakozni. Ha mások is érdeklik, akkor nyilvánvalóan te nem annyira. Amúgy pár hét randizás után kérdezz rá, hogy “akkor leszel a barátnőm?”. Szerintem ez aranyos és le lesz kommunikálva a szitu.
2023. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ez vagy jön magától egyértelmuen vagy nem.ahol már beszélni kéne erről mert valakinek nem tiszta az úgy gáz:D
2023. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy éreztem hogy jó lesz a kapcsolat, nem akarok tovább keresni. Akkor rákérdeztem hogy akaja e hogy hivatalosan is együtt legyünk. Igent mondott. Elmondtam a szabályokat: feltétlen őszinteség, nem flötölünk mással, a függőben levő kapcsolatot lezárjuk. Azt mondta hogy rendben, ez így korrekt.


Monduk ettől függetlenül ő tovább kavart két társkeresőn, 2 hónap mulva bukott le, bocsánatot kért, megbocsátottam, hiba volt.

2023. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint én kakukktojás vagyok.


Sosem szégyelltem rákérdezni, ha valakivel már jóideje beszélünk, hogy van-e más alakulója rajtam kívül, vagy hogy hány "vasat tart még tűzben". Fontos, hogy tudjam mennyire vehetem komolyan a másikat és hogy lássam ő hogyan áll a dologhoz.


Amíg csak ismerkedtek, nem lehet számon kérni, hogy miért beszél mással is, de el lehet beszélni arról, hogy ő hogyan látja, mit gondol, nála hogyan mennek a dolgok. Minden ember más, másképp áll a dolgokhoz.


Nálam például van fontossági sorrend, annak fényében, hogy kivel illünk a legjobban össze. Amikor valamelyik már komolyabban alakul (értsd: volt már több randi és ezek után is jól vagyunk) akkor általában több erőforrást fektetek bele, amit a többiektől vonok meg.


Nem tudom kinek van ideje/ereje n+1 emberrel foglakozni ugyanolyan szinten. Én amint valakivel komolyabb a dolog, hanyagolom a többit. Ha esetleg mással is jól alakulnak a dolgok (nálam ritka), akkor szólok neki, hogy ne vesztegesse az idejét velem, hacsak nem akar várni rám :))

2023. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!