Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az én hibám, hogy elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az én hibám, hogy elegem van belőle?

Figyelt kérdés

14 lány vagyok,barátnőm 15

Ő bulizni jár,ezer barátja volt már,kb mindegyiket kihasználta...

nekem 1 se volt...

Már cigizik..

meg nagyon egoista lett..(olyan szép vagyok óóó)..és már ő is a ribancos csajok egyike lett...

pedig én is ugyanolyan kinézetű vagyok,mint ő,szerintem semmi extra nincs benne.Mégis a pasik a nyálukat csorgatják,és a csaj minden jöttmenttel smárol...

nagyon idegesítő.pedig a legjobb barátnőm,de kikészít.

mit tegyek? ez jogos,hogy így érzek?

(bocsi,de nem tudtam,melyik kategóriába írjam,lehet,rosszba írtam)


2010. nov. 1. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki te is ezt a stílust :D tarts vele
2010. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

inkább nem..

de azért kösz a választ

2010. nov. 1. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy, ennyi
2010. nov. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem a te hibád te vagy a normális vele meg nagyon elszállt a ló 15évesen nem kellene még ilyeneket csinálnia meg amugysem :D 20évesen sem de pár év és kiég midenki megkapta és akkor nem kell majd senkinek elmodhatodneki a váleményed de biztos megy a saját feje után de azért probáld meg hátha hat :) 21/f
2010. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

amúgy nem vagyok féltékeny,igazából nem tudok ezen a lányon mit irigyelni...

Van pasija,és egy másik fiú nevét írogatja mindenhova szívecskékkel...olyan idegesítő kis robanc lett :@

2010. nov. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!