Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az 50-es korosztály számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 50-es korosztály számára melyikek a legjobb társkereső oldalak? Tapasztalataitok vannak esetleg?

Figyelt kérdés
aug. 8. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi 48 évesen 4 éve a viszonyon jöttünk össze - mindketten egyedülállóak voltunk 😂 de vicces hogy pont ott
aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erről az oldalról nem hallottam még:) Fizetős?
aug. 8. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Viszony??? 8 éve vagyok fenn, egyetlenegy választ sem kaptam! Te vmi baromi vonzó pasas lehetsz.
aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A választ sajnos én sem tudom.. De engem is nagyon érdekelne, hol lehet "normális" (ha létezik még ilyen.. 😏) kapcsolatra vágyó emberekkel ismerkedni... (N)
aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyre silányabb mind, a pénzre hajtanak és nem arra, hogy párt találj.
aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5. Nem a pénzre hajtanak! Az ottani nők a 30-as kisportolt jóképű pasikra hajtanak még úgy is, ha ők szó szerint rondák. Én beszélgettem onnan pár nővel, egyöntetűen ezt mondta mind. Ha beesik egy akkor oké, ha nem akkor nem. A nőket nem hajtja az ösztön, nekik ez csak egy lehetőség. Mivel 10x annyi pasi van, ezért tudnak váligatni. A szexmentes élet nem a nők keresztje.


Ma már szeretőt találni pl. egy 40-es házas férfinek lehetetlen a netről. Ha szerencséje van, a munkahelyén összejöhet vagy a szomszéd asszonnyal. A netről lehetetlen!

aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én társat keresek, nem szeretőt.
aug. 9. 08:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is.... 🙂

Kérdező, jogos, nagy a különbség... - csak sajnos sokan nem értik... 😏

aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én értem, de komolyat sokkal könnyebb találni mint szeretőt! Meg valaki feldobta a viszony hu-t, ami a nőknek egy óriási aliexpress. Válogatnak, válogatnak, ezt is kipróbálják azt is. Mondjuk az a helyzet, és ez a lényeg, hogy a férfiak azért vannak bajban mert sosem a férfi választ.


Ha normális pasas vagy az gond minden téren, mert a nők egyből megérzik és puha pöcs, uncsi lúzernek gondolnak. Ezzel szemben a nyomulós, dumás pasiknál érzik hogy ott nem lehet uralkodniuk, ez pedig vonzza őket.


A jófiús, illedelmes, 3 oldalom bemutatkozós, hobbi, kirándulós, szeretem az állatokat szöveget meg felejtsétek el.


Egy mondat elég! A nő megnézi a fotódat, ottel is dőlt minden. Az első vagy második randin dugás, a felesleges jópofizásra egyik sem kíváncsi.


Ha átlagos a külsőd és ehhez még jófiú is vagy, felejtsd el a nőket, felejtsd el!

aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2# én nem fizettem


3# nő vagyok 😂 átlagos, a párom is az 🙂 Csak én nem a külsőre mentem 😉

aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!