Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen "benyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen "benyalós p*csákról"?

Figyelt kérdés

Van egy pár olyan ismerősöm,aki minden buliban ott van,teszi az agyát az összes palinak,mindenkivel csináltat minimum 3 közös képet,csak azért hogy benyalhasson.Elég szánalmas,de sajnos elég nagy a sikere.

Hát most elgondolkodtam,hogy megéri-e ilyennek lenni.Nekem is vannak barátaim,de úgy érzem,hogy mégis hiányzik vmi az életemből.Én nem szeretek senkinek se nyalizni,de lehet talán ezt kéne nekem is tennem,nem?De felszínes barátokat se akarok,akivel jópofizok,a háta mögött meg elmondom mindennek.

Vki volt már hasonló helyzetben??

16L


2010. nov. 1. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, né voltam. az osztályból azt akartál, hogy az ilyen nyalizós k.vákhoz csatlakozzam, de inkább a normális, aranmyos lányoknál maradtam. Tudod miért? Mert látom nap mint nap, h az a sok r.banc teszi a szépet egymásnak, de egymás háta mögött meg lehordja a másikat mindennek. Megbeszélik a legnagyobb titkaikat, amik családi dolgok is lehetnek, aztán elmesélik a fél osztálynak h jajj ezzel meg azzal ez történ. Ilyen barátokat szeretnél? Mert én nem!
2010. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Hát ezaz,hogy én sem,de a "normális" lányokból,már egyre kevesebb,mindenki elr*bancosodik sajnos.

2010. nov. 1. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:

hu en is voltam ...

szerintem nem kell ijenek legyel, mert amint latod te se nezel rajuk ojan jo szemmel es ha ijene valsz rad se fognak valami jo velemenyel nezni. + hogy nem kell bevagodni meg nyalizni mindenkinek csk hogy igazi barat legyen:P.. aki akar veled baratkozni es jofejnek tart az ugyis`melled all majd`:).. szerintem` add onmagad es ne midnig mas utan meny`:P

de ez sajat velemeny.

15L. :)

2010. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Egyetértek veled teljesen,csak ez olyan nehéz manapság,ez a "ne menj a többiek után".

Egyébként meg "olyan" és "ilyen".bocsi,csak szúrta a szemem:D

2010. nov. 1. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj neharagudj a hejtelen irasert csak nem vagyok megszokva hogy hejesen irjak plane gepen. + hogy alltalaba romanul beszelek es elszoktam a magyartol.

amugy igen nehez .. de manapsag tobb fiu a normalis csajt keresi mint az ijen kis lotyokat akik ennek is meg annak is dobjak a szelet...

2010. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj,sőt inkább te ne haragudj,amiért szóvá tettem:)
2010. nov. 1. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

annyit még elárulhatok, hogy én már tartoztam az olyan lányokhoz, és a jövőmet tettem tönkre vele. Persze ez csak egy példa, de nem árt megfontolni a dolgot

2010. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók mindent elmondtak, én is csak ugyan ezt tudom tanácsolni: ne menj mások után. Az általad felvázolt típus talán népszerű és sokan ismerik, ám sohasem lesznek igazán jó és megértő barátai. Ahogy írtad, szánalmasak, de te miért akarnál ilyen lenni? :) Nem éri meg szerintem. :)


Woozie

2010. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!